Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10837
  • Аксессуар Bluesound RT100 Wireless Subwoofer Speaker Link Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Бездротовий пристрій Bluesound RT100 Wireless Subwoofer Speaker Link дозволяє підключати будь-які провідні активні сабвуфери до бездротового саундбару Bluesound Pulse. Система працює максимально просто. Аксесуар RT100 оснащений аналоговим входом для підключення сабвуфера. Підключивши сабвуфер до RT100, користувачеві залишається лише натиснути на відповідну кнопку на RT100 для зв'язку з саундбаром. Усі наступні настройки відбуваються через додаток для мобільного пристрою.

Як пояснює Bluesound, вбудоване ПО саундбара Pulse автоматично налаштує звук таким чином, що відтворення середніх і високих частот «покращиться», оскільки за баси відповідатиме підключений зовнішній сабвуфер.

Також Bluesound RT100 Wireless Subwoofer Speaker Link дозволить зв'язати будь-який плеєр Bluesound з сабвуфером Pulse Sub (або будь-який інший сабвуфер). Для такого завдання потрібні два RT100, один з яких (трансмітер) підключається до сабвуфера, а другий (ресивер) – до програвача Bluesound по USB або аналогового роз'єму. Сигнал буде передаватися від одного RT100 до іншого бездротовим шляхом.

Характеристики

Відгуки Bluesound RT100 Wireless Subwoofer Speaker Link Black

Soundmag
Налаштування збережено