Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 11133
  • Сабвуфер Bose Bass Module 500 Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Спеціально розроблений для системи Soundbar 500 бас-модуль Bass Module 500 є найкращим на сьогодні сабвуфером, коли-небудь виготовленим компанією BOSE для домашніх кінотеатрів. Насправді, цей сабвуфер здатний відтворити найкраще звучання, яке можна отримати від басового модуля такого розміру. Він сполучається з системою саунбар по бездротовому протоколу і забезпечує незабутні враження від переглянутого вами фільму або прослуханої музики.

Завдяки вишуканому фінішу у вигляді відполірованого гартованого скла Bass Module 500 виглядає дійсно розкішно в порівнянні з сабвуферами такого типу. Звичайно ж, – це не типовий сабвуфер. Новий бас-модуль оснащений потужним 5,25-ти дюймовим низькочастотним динаміком, а також спеціально розробленим новим акустичним хвилеводом на базі технології QuietPort ™, завдяки якій небажані спотворення практично зведені до нуля.

Від такого апгрейду ваш саундбар тільки виграє в звуці, а ви отримаєте вдвічі більше задоволення від перегляду фільмів та прослуховування музики. Але і це ще не межа для розширення можливостей Вашої системи. Додавши до своєї системи ще й комплект бездротових спікерів ближ. поля BOSE Surround speakers, ви отримаєте повноцінний домашній кінотеатр 5.1. Як і у випадку з бездротовим сабвуфером Bass Module 500, бездротові «тили» BOSE Surround speakers працюють на відстані до 9 метрів від саундбару. Маючи всього 10 см у висоту, вони практично розчиняються у вашій кімнаті.


Характеристики

Відгуки Bose Bass Module 500 Black

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено