Графік роботи на BLACK FRIDAY: Київ, Дніпро: ПТ - ПН з 10 до 20. Івано-Франковськ: ПТ з 11 до 20, СБ-НД з 11 до 18, ПН – вихідний. Інтернет-магазин: ПТ-ПН з 10 до 20 Ми працюємо під час блекауту.
Каталог товарів

Bowers & Wilkins Zeppelin New (2021). Огляд-знайомство

30 Травня 2022 556
Автор: Andriy Chyzhov

Інтро

Днями в салоні Soundmag розпочався продаж нового покоління акустичного моноблоку Bowers & Wilkins Zeppelin. Це акустика преміум-класу, виконана чи не в найвпізнаванішому форм-факторі, який нагадує дирижабль. Примітно, що обидва слова – і дирижабль, і цепелін – існують в українській мові, хоча прижився, чомусь, саме перший варіант. Сьогодні команда Soundmag підготувала для Вас експрес-огляд чергового творіння британських інженерів: спробуємо розповісти Вам про сильні та слабкі сторони цього без сумніву цікавого девайса. Отже.

Дизайн. Елементи керування

Корпус Bowers & Wilkins Zeppelin 2021 виконаний здебільшого із алюмінію, є і пластикові деталі, але вони всі сховані під цупким акустичним “полотном”, яке покриває більшість площі спікера. Звісно, не обійшлося і без стильної металевої ніжки, котра ефектно підсвічується синюватим світлодіодом. Щодо дизайну, то тут майже без змін: сумніваюсь, що потенційні покупці пробачили би перегляд концепції екстер’єру.

Схема управління функціоналом (зовнішня) традиційно представлена апаратними клавішами, котрі знадобляться для керування гучністю, активації Bluetooth або ж першочергового сполучення з мережею Airplay. В свою чергу більш детальна комунікація з пристроєм реалізована через програму Music | Bowers & Wilkins, яка доступна для IOS та Android.

А ось набір дротових комунікацій – максимально аскетичний. There are порт USB type-C та роз’єм для під’єднання до електромережі. Варто відзначити, що тайп-Сі знадобиться лише для проведення сервісного обслуговування, функції USB-ЦАП не передбачено. І так, акустику не оснащено вбудованим акумулятором, вона позиціонується як суто стаціонарне рішення.