Каталог товарів

Bowers & Wilkins Zeppelin New (2021). Огляд-знайомство

30 Травня 2022 1 074
Автор: Andriy Chyzhov

Інтро

Днями в салоні Soundmag розпочався продаж нового покоління акустичного моноблоку Bowers & Wilkins Zeppelin. Це акустика преміум-класу, виконана чи не в найвпізнаванішому форм-факторі, який нагадує дирижабль. Примітно, що обидва слова – і дирижабль, і цепелін – існують в українській мові, хоча прижився, чомусь, саме перший варіант. Сьогодні команда Soundmag підготувала для Вас експрес-огляд чергового творіння британських інженерів: спробуємо розповісти Вам про сильні та слабкі сторони цього без сумніву цікавого девайса. Отже.

Дизайн. Елементи керування

Корпус Bowers & Wilkins Zeppelin 2021 виконаний здебільшого із алюмінію, є і пластикові деталі, але вони всі сховані під цупким акустичним “полотном”, яке покриває більшість площі спікера. Звісно, не обійшлося і без стильної металевої ніжки, котра ефектно підсвічується синюватим світлодіодом. Щодо дизайну, то тут майже без змін: сумніваюсь, що потенційні покупці пробачили би перегляд концепції екстер’єру.

Схема управління функціоналом (зовнішня) традиційно представлена апаратними клавішами, котрі знадобляться для керування гучністю, активації Bluetooth або ж першочергового сполучення з мережею Airplay. В свою чергу більш детальна комунікація з пристроєм реалізована через програму Music | Bowers & Wilkins, яка доступна для IOS та Android.