Каталог товарів

Навушники Anker SoundСore Liberty 3 Pro. Космічний звук або богиня Астрея повертається на Землю

Огляд
27 Грудня 2022 253
Автор: Станислав Душкевич

Складності термінології

Тишком-нишком у своїх оглядах, я буду вживати українські назви — замінники англійських термінів. Пробувати на зуб, на слух і новотвір, і забуті українські слова. Ціль — позбутися слів, які змавпували двічі — з англійської в російську, а потім з російської в українську мову.

Почнемо з відповідника слову “навушники”. Точно кажучи, тільки повнорозмірні девайси тримаються на вухах. Хоча, якщо ще точніше, на голові. А що робити з внутрішньоканальними приладами для прослуховування? Їх штатні місця не “на”, а “у” вухах. Тому Liberty 3 Pro скоріше “вушники”, а ніяк не навушники. Прилади на основі кісткової провідності взагалі грають у кість. Тоді як їх назвати і з чим ототожнювати?

Зайдемо з іншого боку. Ми купуємо навуш... ну, ось це ось, щоб що? Щоб слухати! Тому природно те, що ми досі знали як навушники, називати “слухальцями”. Отож, будемо через раз смикати кота за вуса, чергуючи навушники із слухальцями.

Родовід

SoundСore — навушниковий суббренд китайської компанії Anker Innovations. Головна спеціалізація Anker — зарядні пристрої, тому китайський бог вдачі Ебісу повелів менеджерам “Енкер” займатися портативною електронікою. А може бога ніхто й не питав, але бізнес-логіка диктує — якщо ти добре вмієш щось робити, то на повну використовуй цю свою “коронку” й буде тобі щастя. На щастя, у виробничому кейсі Anker знайшлися не тільки інноваційні технології ультрашвидкої зарядки телефонів Power Delivery, а ще й власна розробка динаміків для розумних колонок.

Для портатива “на кожен день” витривалість, здатність довго-довго протриматись без підзарядки, майже головний показник якості. Адже складно знайти найбільш нелюдяний спосіб зламати кайф від прослуховування файної музики, ніж сповістити, що сіла батарейка. Як довго Liberty 3 Pro зможуть вижити в далені від електромереж, дізнаємось далі.

Виправдовуючи свою назву, внутрішньоканальні 2-драйверні бездротові навушники Ліберті надають необмежену свободу. Власника true-шного портатива не дратують сплутані кабелі.

У Anker SoundСore Liberty 3 Pro “лампочка” критичного розряду почне блимати через 32 години (і це с працюючою на повну системой ANC!).

Серед продуктів компанії Anker навушники SoundСore Liberty 3 Pro здобули місце флагмана, яке до цього часу займала модель SoundСore Liberty 2 Pro.

 

Екстер'єр

Якщо б Землю відвідали інопланетні істоти та й залишили якусь капсулу з посланням, то вона мала б виглядати приблизно як блискучий кейс SoundСore Liberty 3 Pro.

Liberty 3 Pro кейс

Лого Anker на сріблястому яйці в тему. Уявляєш собі як через віконце раптом засяє над'яскравий промінь кольору ультрамарин. У такий спосіб прибульці транслюють або зчитують інформацію. А може й телепортують екіпаж з космольота-розвідника на Землю.

Liberty 3 Pro іно

Відчинятимемо (посунемо) люк капсули...

Liberty 3 Pro космо

Ось вона — парочка в позі ембріонів. Чи занурені у сон, чи зовсім заморожені. Політ тривав багато століть. Подолано багато світлових років.

SoundСore Liberty 3 Pro равлик

Представники екзопланети — чаші навушників — нагадують наших равликів, але зі складною черепашкою.

Кейс

Кейс-капсулу Anker SoundСore Liberty 3 Pro спроєктували за принципом квартири-студії: немає комірки окремо для правого навушника, окремо для лівого. Але є два заглиблення, одне з яких має позначку “R”.

SoundСore Liberty 3 Pro

У персональній комірці навушник майже самостійно зорієнтується та приєднається до контактів живлення. Потужні магніти надійно утримуватимуть навушники від зсуву.

Властивості кейса — три повноцінних зарядки, тобто 3 рази по 8 годин безперервної роботи. Отож, повний автономний ресурс Liberty 3 Pro дорівнює 32 години.

Що в коробці

SoundСore Liberty 3 Pro амбушюри

Комплект постачання Anker SoundСore Liberty 3 Pro багатий на корисні та гарні цяцьки: 4 пари амбушюр, 4 пари крил (вушок) різного розміру. Є зарядний кабель Type-C.

Примірка

Щоб продемонструвати як слухальця виглядають у вухах, для прикладу розглянемо не величезні чоловічі лопухи, а витончені дівочі вушка.

SoundСore Liberty 3 Pro у вухах

 

Сторінка практичної міфології

Екскурс до давньогрецької міфології не є випадковістю. До цього ненаукового кроку нас підштовхнула семантика ACAA — фірмової технології компанії Anker. ACAA це неекзальтований вигук джигіта під час запальної лезгінки, а Astria Coaxial Acoustic Architecture — технологія, яка забезпечує злагоджену роботу пари драйверів різного типу.

Чому саме Астрея (англізований варіант — Астрія)? У стародавніх греків Астрея — богиня справедливості, невинності, чистоти і точності. Ці чотири слова у буквальному сенсі є описом якостей навушників мрії, які демонструють чесне і точне звучання, подають звук таким, який він є, без фарбування та цифрового допрацювання.

У випадку гібридної моделі, якою і є Anker SoundСore Liberty 3 Pro, важлива збалансованість. Від матусі (а мама в нас Феміда — богиня правосуддя) Астрея успадковувала терези. Мовою аудіофіла терези — це символ збалансованості частотного діапазону.

За грецькою міфологією, Астрея залишила Землю і піднеслася на піднебесся. Що це, як не художній образ, який пояснює, що таке аудіофільський екстаз, найвище задоволення від прослуховування геніального музичного твору у бездоганному виконанні.

Таким чином, за допомогою алегорій, ми почали описувати звук навушників Anker SoundСore Liberty 3 Pro. Як виявилося, він дуже добрий. Жодна частина діапазону не перетягує чашу терезів на свій бік.

Акустична архітектура

Урівноважити шальки терезів богині Астреї допомогає особлива акустична архітектура слухавців та технологія ACAA версії 2.0.

Арматурний драйвер (до речі, один з найкращих від Knowles) розташований поблизу виходу зі звуководу. Далі, на одній вісі з арматурою стоїть панчевий 10,6 мм динамік.

SoundСore Liberty 3 Pro асса

Драйвер баса формує потужну хвилю, яка наздоганяє хвилю арматурного випромінювача. Легко мовити “формує хвилю”, але як і де це зробити у крихітному корпусі навушника? Як збільшити об'єм?

SoundСore Liberty 3 Pro трубка

Цю задачу вирішує звивиста акустична трубка у додатковій комірці “черепашки”.

Електроніка

У новій моделі інженери Anker змінили тип керування навушниками. Якщо володар Ліберті-2 мав тицяти пальцем у маленькі кнопочки, то сповнений щастям власник Ліберті-3 буде вчитися тапати по фейсплейтам. Сенсори керування Liberty 3 Pro доволі чутливі й не становлять проблем.

Bluetooth-модуль (сучасна версія протоколу 5.2) Liberty 3 Pro виконує свою роботу на відмінно.

Multipoint

Хочу сказати, що навушники Liberty 3 Pro є беспонтові трудівники, але не можу. Бо насправді вони двопойнтові, тобто здатні приєднуватися до двох Bluetooth-джерел звуку (функція Multipoint).

Обережно, кодеки!

Що стосується кодеків, то це космофантастика: SBC і AAC — це ніби норма, але здається розробники слухавців психанули й такі: “Нате вам aptX! Маєте ще й LDAC!”

Агов! Хлопці, зупиніться! Ви ж створюєте спортивні навушники на кожен день!

Ще трохи й мені стане їх шкода виносити з хати. Буду їх берегти від дощу, снігу та пилу. І ніяким вашим IPX4 мене не переконати!

Звісно, це жарт, але чим глибше знайомство з Liberty 3 Pro, тим більше натяків на преміумклас.

За один тільки комплекс адаптивного керування звуком треба збільшувати цінник, але в Anker цього робити не стали. Мабуть, приготували якусь маркетингову пастку.

Адаптивне керування звуком

Складається з технологій HearID ANC та HearID Sound, які дають можливість налаштувати звук та параметри шумопоглинання, спираючись на ваш персоналізований слуховий профіль.

SoundСore Liberty 3 Pro анс

 

Активне шумопоглинання

Система ANC заслуговує окремих бурхливих оплесків і вигуків “Браво!”, бо шумопоглинання у Liberty 3 Pro залізобетонне або близьке до того. Необов'язково зовсім вимикати зовнішній світ, адже є 3 рівні шумопоглинання.

3D-звук

Ще одна забавка від нестримних інженерів Anker — об'ємний звук.

SoundСore Liberty 3 Pro об'єм

Ті, хто має пристрасть до фантастичних фільмів, комп'ютерних ігор та усі інші, будуть у захваті від того, як алгоритм об'ємного звучання розсуне сцену та збільшить простір різними джерелами звука.

 

Як ви вже зрозуміли, розробники Liberty 3 Pro ні в чому себе не стримували: ні в апгрейді технічної начинки, ні в дизайні.

SoundСore Liberty 3 Pro колор

Вибір користувача ще і різнобарвний, бо модель випускається у чотирьох кольорах: чорному, білому, сірому, бузковому.

 

Висновки

Прокачані Anker SoundСore Liberty 3 Pro дивують на кожному кроці. Дива в тому, що реальність перевищує очікування. Особливо звучання. Ліберті-3 звучать на порядок краще, ніж “повинні” звучати внутрішньоканальні 2-драйверні бездротові навушники для ранкових пробіжок, занять у спортзалі, для шумозаглушення у транспорті тощо.

Треба купувати, поки через ажіотаж не спорожніли полиці крамниць, а менеджмент компанії Anker не осяяла думка про підвищення цін.

Товари зі статті

 

САЛОН ПЕРСОНАЛЬНОГО АУДИО SOUNDMAG.UA

В салоне можно послушать и оценить все товары в наличии и получить профессиональную консультацию. Загляните к нам. Будем рады Вам помочь! 

 • Телефоны:

  (067) 691-74-96

  (093) 170-29-14

  (050) 711-84-96

  (044) 353-00-21

  График работы операторов:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс 11:00 - 18:00

 • Адрес салона:

  вул. Верхний Вал, 4А (цоколь)

  Доступно 1 паркоместо (№ 56)

  График работы салона:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс 10:00 - 18:00

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Консультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11

Как пройти к саолну Soundmag в Киеве:

схема проезда
1. Проходим через Житний ринок (ст. м. Контрактовая Площадь) через ресторан "Файна Фамилия" 
схема проезда
2. Идем прямо около 100 метров до первой арки из красного гранита, заходим в арку.
схема проезда
3. Вход в наш салон с правой стороны на выходе из арки в цоколе. 
 • Телефоны:

  (099) 245-50-10

  (068) 828-02-01

  График работы операторов:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс: 10:00 - 18:00

 • Адрес салона:

  ул. Владимира Вернадского 19/21 

  График работы салона:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс: 10:00 - 18:00

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Каонсультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11

Как пройти к салону Soundmag в Днепре:

схема проезда
 • Телефоны:

  (067) 691-74-96

  (093) 170-29-14

  График работы операторов:

  Вт - Пт 11:00 - 19:00

  Сб 11:00 - 18:00

  Вс - Пн Выходные

 • Адрес салона:

  ул. Канатная, 16

  График работы салона:

  Вт - Пт 11:00 - 19:00

  Сб 11:00 - 18:00

  Вс - Пн Выходные

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Консультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11
схема проезда
 • Телефоны:

  (067) 691-74-96

  (093) 170-29-14

  График работы операторов:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс 10:00 - 18:00

 • Адрес салона:

  ул. Шевченка, 6

  График работы салона:

  Пн - Пт 11:00 - 19:00

  Сб - Вс выходные

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Консультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11
схема проезда
 
Soundmag
Налаштування збережено