Каталог товарів

Навушники Final Audio офіційно в Україні!

19 Квітня 2024 386
Автор: Content Manager


Шановні клієнти Soundmag!

Раді повідомити Вам, що в нашому асортименті відтепер на один якісний бренд більше.

Японський Final Audio - тепер офіційно в Україні! Оскільки цей бренд раніше не був представлений на полицях українських магазинів, ми вирішили трохи розповісти про них, та про модельний ряд їхніх навушників, які вже доступні для замовлення.

Компанія final була започаткована в 1974 році (в цьому році Kanemori Takai створив в Японії компанію під іменем final). В ранній період вона займалась створенням інноваційних та/або революційних продуктів, які зазвичай не були схожі на конкурентів. Їх асортимент займали авторські звукознімачі для вінілових програвачів, підсилювачі, акустика та вінілові програвачі і т.д..

У 2007 році final разом з Daiichi Tsushin та за фінансової підтримки світового виробника конекторів MOLEX LLC, створюють спільний підрозділ S’NEXT, який зосередився на виробництві навушників та акустичних систем. У 2009 році на ринок виводять перші фірмові навушники під брендом Final Audio Design (у 2013 році компанія повернеться до початкової назви бренду final).

На сьогодні компанія final – відомий лідер в сегменті створення унікальних та висококласних продуктів. Маючи власну проектну лабораторію, штат інженерів та завод повного циклу виробництва навушників – компанія створює свій продукт без участі сторонніх виробників – від проектування кожної складової до фінального виробництва самого продукту. Окрім власних лінійок дротових, бездротових та TWS-навушників, final постійно створює іміджеві серії в колаборації з багатьма сторонніми брендами (Evangelion Anime SeriesUltraman SeriesDITA Audio Colaboration etc.)

Основний принцип компанії«Всебічне прагнення в створення продуктів – творити їх непохитними (в еталонності звучання)  і взірцевими (в якості)»

Ключове прагнення«Створювати продукти, які подобаються людям і якими вони будуть користуватися довгі роки з задоволенням – прості, зручні та функціональні»

Актуальний асортимент final досить чітко розділений по напрямках та сценаріях використання.

UX Series – серія бездротових накладних навушників, які забезпечують споживачу якісний звук, широкий функціонал та високу автономність сучасних портативних навушників в легкому і компактному розмірі.
 

ZE Series – лінійка TWS-навушників, в розробці яких враховано всі актуальні результати досліджень у сфері акустичної інженерії та психоакустики (в тому числі і аудіології). Зокрема флагманські моделі відтворюють для користувача звук в якості «8K» (за словами виробника).
 

D Series – серія флагманських магнітопланарних накладних навушників з фірмовою системою від final – AFDS (Air Film Damping System), яка дозволяє магнітопланарам без проблем відігравати низькочастотний регістр в повному обсязі. В останніх моделях додатково встановлений плоский дифузор, який  створює ефект розсіювання (використовується в професійних студіях звукозапису).
 

E Series – серія універсальних, легких і зручних вакуумних навушників. Серія поєднує в собі всі основні принципи та філософію final: постійне впровадження результатів новітніх досліджень з інженерії акустики та психоакустики (аудіології), еталонна якість звучання, якісні матеріали, прості форми. В баченні final – саме навушники Е-серії завжди будуть з користувачем, як стандарт звуку, якості і зручності.
 

A Series – серія динамічних вакуумних навушників, що є подальшим переосмисленням і глибокою модернізацією популярної  E Series. В цій серії final реалізував концепцію «прозорості звучання», яка кардинально відрізняє цю лінійку від будь-яких інших серій виробника.
 

VR Series – серія вакуумних навушників, що розроблена з впровадженням останніх досліджень у сфері бінаурального та звуку. Спеціально розроблена для найкращого відтворення 3D звучання в будь-яких іграх або в режимах віртуальної реальності. Коли ти чуєш не тільки звук і його забарвлення, а і його напрям в просторі.
 

B Series – спеціально розроблена  унікальна серія вакуумних навушників, яка спроектована для максимального відчуття просторовості звучання звуку «як на сцені». Інженери final спробували знайти ту тонку грань, де перетинаються максимальна якість просторового звучання та максимальний динамічний діапазон. Ви зможете відчути чуттєвість вокалу та всі тонкощі звучання інструментів на сцені. І все це в прекрасному естетичному виконанні.
  

Щоб переглянути всі доступні моделі навушників Final Audio, натисніть на цей текст.

Цікавий факт – у фірмовому магазині final audio (Кавасакі, Японія), кожен відвідувач міг зарезервувати столик або цілу кімнату і послухати будь-які продукти final.

В салоні персонального аудіо Soundmag в Києві всім клієнтам також доступна спеціальна звукоізольована кімната для прослуховування, де ви можете протестувати весь представлений асортимент перед тим, як купувати (будь ласка, зв'яжіться з нами перед візитом для уточнення наявності моделей, які вас цікавлять). В салонах в Дніпрі та Одесі аналогічно обладнані зручні зони для прослуховування. Заходьте, будемо раді вас бачити!

Для мешканців інших міст пропонуємо послугу “Дистанційне прослуховування”.
 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено