Каталог товарів

Новий бренд iFi

07 Листопада 2021 194
Автор: Юліана Сімонова

Раді презентувати вам новий бренд, який нещодавно отримав почесне місце на віртуальних полицях нашого інтернет-магазину soundmag.ua    Ім'я йому - iFi. 😲 

Що таке iFi, та яку філософію він несе? Ця англійська компанія існує майже десятиріччя та походить від відомої Abbingdon Music Research (AMR), чиї референсні продукти, такі, як CD-програвачі, підсилювачі, гучномовці, стаціонарні ЦАПи, мають шалений успіх серед найприскіпливіших аудіофілів.

Буква "I" у назві iFi означає "інтерактивний", а "Fi" - це частка терміну "Hi-Fi". Усе разом - це переосмислене Hi-Fi аудіо, яке орієнтовано на сучасне покоління аудіофілів, що выросло у часи цифрових технологій та інтерактивних музичних сервісів. Це ухил у мобільність пристроїв, щоб можна було слухати якісну Hi-Fi музику будь-де, маючи портативний гаджет, а не тільки вдома зі стаціонарних комбайнів та дорогих аудіосистем. 

Використання передових технологій, унікальної схемотехніки компанії AMR та високоякісних комплектуючих, які можна зустріти у дорожчих виробах, дозволили компанії iFi створювати дійсно революційні продукти. Незважаючи на те, що iFi відрізняється від Abbingdon Music Research компактністю своїх виробів та демократичністю цінників, у продуктовій лінійці iFi легко розпізнаються усі основні риси, що характерні для материнського бренду – ретельність у виборі комплектуючих, перфекціонізм під час збірки виробів та схильність до неординарних конструктивних рішень.

Як і AMR, компанія iFi використовує технологію True Native, що забезпечує відтворення будь-яких аудіоформатів високої чіткості в їх природному, неконвертованому вигляді. Ще одна технологія носить назву Zero Jitter Mode і заснована на поєднанні просунутої оперативної пам'яті Intelligent Memory System з виключно точним тактовим генератором власної розробки, що виключає навіть найменші похибки при відтворенні музики. 

Компанія iFi регулярно отримує різні авторитетні нагороди, вона є одним із найтитулованіших виробників у світі.  На нашому сайті вже зараз можна зробити передзамовлення ЦАПів та підсилювачів даного бренду, з гарантією 24 місяці по Україні, обравши той, що вас цікавить, за цим посиланням.

 

Товари зі статті