Каталог товарів

Новий якісний бренд у нашому магазині - Audient!

Стаття
14 Лютого 2021 1 892
Автор: Юліана Сімонова

Дорогі друзі, хочемо представити вам новий бренд на нашому сайті, під назвою Audient

Audient - це британська компанія, заснована у 1997 році. Засновники Девід Дерден та Гаретт Девіс до утворення спільної справи, протягом 50 років, експерементувати в індустрії професійного аудіо. У партнерстві з DDA, компанія встановила нові стандарти мікшерних консолей за доступними цінами.

Новонароджена компанія, успадкувавши цю філософію, почала випускати професійне обладнання середньоцінової категорії. Серед флагманських розробок знаходиться ASP8024 - велика секційна мікшерна консоль з 80 входами на 36-канальній версії. Новітньою розробкою було впровадження автоматичного управління для цифрових систем звукозапису в пульти Zen і ASP2802, хоча при цьому був збережений інтерфейс традиційних мікшерних консолей. 

Одним з ранніх продуктів був мікшер для живих виступів Aztec та процесор для динаміків One. 

Обладнання Audient використовується багатьма відомими студіями звукозапису зі світовим ім'ям, наприклад Abbey Road Studios, Pete Townshend's Eel Pie Studios, House of Blues та іншими. На сьогодні Audient - це одне з найкращих рішень для обладнання студій звукозапису. 

Soundmag радий бути офіційним магазином, що реалізує якісний та надійний товар компанії Audient за доступними цінами, для наших любих клієнтів!

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено