Каталог товарів

Новинки від Sennheiser: MOMENTUM Sport, ACCENTUM Plus та MOMENTUM True Wireless 4

08 Січня 2024 719
Автор: Content Manager 

Декілька днів тому на виставці CES2024 у Лас-Вегасі компанія Sennheiser представила одразу три нові моделі бездротових навушників.

В першу чергу увагу привертає спортивна модель Sennheiser MOMENTUM Sport. Взагалі в асортименті компанії вже була спеціальна модель TWS-навушників для занять спортом: Sennheiser Sport True Wireless, яка і зараз є в продажу. Але з реально спортивних фішок там були тільки невеликі дуги для кращого кріплення у вухах та захист від води за стандартом IP54. Новинка в цьому плані пішла далеко вперед. Для початку відзначаємо менші розміри та ергономічну форму, завдяки чому навушники мають стати значно комфортнішими у використанні. Тип акустичного оформлення напіввідкритий для більш природного сприйняття звуків навколишнього середовища. Для тих, кому цього буде замало, доступний режим прозорості зі спеціальним алгоритмом, який відсікає шум вітру.
Але найцікавіше взагалі не стосується звуку. Sennheiser MOMENTUM Sport оснащені датчиками серцебиття та температури тіла, і здатні передавати детальну телеметрію тренувань в широкий спектр спортивних додатків та сервісів, включно з Polar Flow, Apple Watch/Health та Garmin Watch/Connect. Новинка також захищена від води за стандартом IP54, і що цікаво, кейс має таку ж сертифікацію захисту на додачу до бездротової зарядки Qi. Автономність заявлена на рівні 6 годин на одному заряді, та до 24 годин разом із кейсом. На вибір будуть доступні чорний, сірий та оливковий кольори.

  

Крім того, оновили флагманські TWS-навушники. Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 замінять аналогічну модель третього покоління. В першу чергу відзначаємо модуль Bluetooth останньої версії 5.4 з підтримкою технології Auracast, потужніші акумулятори, які забезпечать до 8 годин відтворення на одному заряді, сучасну платформу Qualcomm S5 Sound Gen 2 та вдосконалені алгоритми шумоподавлення. Візуально новинка дуже схожа на попередника, при чому як самі навушники, так і кейс. Але є одна серйозна відмінність: новий колір Black Copper, який було обрано в ролі презентаційного. На фото виглядає дуже ефектно, і ми з нетерпінням чекаємо, щоб оцінити їх наживо. Традиційні чорний та білий варіанти також будуть у продажу. 

І найбільш суперечлива новинка на нашу думку. Sennheiser ACCENTUM Plus. На борту  Bluetooth 5.2, підтримка aptX Adaptive, автономність до 50 годин, Multi-point, активне шумозаглушення, можливість роботи в провідному режимі. Десь ми це вже бачили, чи не так? І справді, на папері (та й за дизайном) це мало не повна копія популярних Sennheiser Accentum Wireless. Єдина серйозна відмінність: ACCENTUM Plus мають сенсорне керування, замість фізичних кнопок в умовного попередника. Буде справді цікаво протестувати ці навушники, та оцінити їх звучання, оскільки поки що переплата в майже дві  тисячі гривень виключно за сенсорні панелі виглядає не дуже оптимально.

 

Soundmag
Налаштування збережено