Каталог товарів

Огляд чохлів для навушників Ugreen LP128 та Ugreen LP152

Огляд
22 Серпня 2023 271
Автор: Грегор Хата 

Ідея цього огляду виникла досить випадково. Приглядаючи собі нові вакуумні навушники, я зайшов на сторінку Queen of Audio Pink Lady, де звернув увагу, що в комплекті з навушниками йде симпатичний чохол для їх зберігання та транспортування. Подумки довелося відзначити, що такий аксесуар мені б не завадив, особливо після того, як в моєму домі оселилося кошеня з непереборним бажанням погризти всі існуючі на світі кабелі. Оскільки в мене вже є дві пари провідних вакуумних навушників(не питайте як так вийшло), я вирішив пошукати для них чохли від сторонніх виробників, і на щастя, в Soundmag якраз приїхала нова партія товару від Ugreen, серед якого знайшлися як компактний чохол Ugreen LP128, так і повноцінний тревел-кейс Ugreen LP152. Власне про них ми і поговоримо.

Основні характеристики та комплектація

Будемо йти від меншого до більшого. Ugreen LP128 це компактний кейс для вакуумних навушників з розмірами приблизно 8 на 8 сантиметрів, і товщиною 4 сантиметри. Внутрішні розміри трохи менші, але мої Knowledge Zenith ZS10 Pro помістилися без проблем. В одній з половинок чохла є вшита сіточка, куди можна поставити якісь дрібні аксесуари, наприклад пару змінних амбушюр. Сам LP128 постачається в звичному для Ugreen зіп-пакеті з товстого ПВХ. 

  

Його старша версія - Ugreen LP152 приїде до вас в яскравій картонній коробці, запаяній в поліетиленову плівку. Компанія позиціонує LP152 як кейс для подорожей, в який ви можете покласти ваш плеєр, навушники та інші аксесуари. Його розміри 20 на 13 сантиметрів при товщині 7 сантиметрів. Всередині є одне відділення на замку, яке відокремлене від основного простору сіткою, центральна вставка, яка ділить кейс на дві половини, та основний відділ з перегородкою на липучці, яку можна зафіксувати в будь-якому положенні на ваш вибір. Зовні кейс має велику ручку для переноски, виготовлену зі штучної шкіри. Також обидва чохли мають в комплекті невеликий металевий карабін, яким їх можна закріпити на поясі чи рюкзаку.

Зовнішній вигляд та матеріали 

Не буду лукавити, виглядають обидва чохли чудово. Звичайно з поправкою на вартість та матеріали - будь-який кастомний чохол з натуральної шкіри та бронзовою фурнітурою виглядатиме солідніше та елегантніше. Але в своєму ціновому діапазоні продукція Ugreen поза конкуренцією. Ugreen LP128 та Ugreen LP152 мають жорсткий каркас, обшитий водовідштовхуючим матеріалом зовні, та м'якою підкладкою всередині. Мені не вдалося знайти інформацію, з чого виготовлено каркас, але він відчувається досить міцним. Заради інтересу я поклав на LP152 десятикілограмовий диск від штанги, і це не справило на нього жодного враження. 

А от стосовно водовідштовхуючих властивостей зовнішнього покриття в мене залишилися сумніви, тому пірнати з ним я б не радив.

Пошиття якісне, хоча і не ідеально рівне. Шви міцні, немає відчуття, що вони розлізуться наступного ж дня. Дуже порадували змійки, Ugreen явно вирішили не економити на надійності, і використали хорошу фурнітуру. До внутрішньої обшивки претензій також немає - матеріал м'який, і точно не залишить подряпин на ваших девайсах. З недоліків мабуть варто згадати той факт, що Ugreen LP128 приїхав до мене із сильним запахом якоїсь хімії, але доба на відкритому балконі це виправила. Дивно, але в Ugreen LP152 такої проблеми не було.

Функціональність

Про Ugreen LP128 в цьому плані можна сказати досить коротко. Він призначений лише для вакуумних навушників, і не більше. При цьому ризикну стверджувати, що його габаритів вистачить для будь-яких моделей, за винятком хіба що аудіофільських з товстим стороннім кабелем і величезним джеком. Усі інші без проблем помістяться всередині. 

 

 

З Ugreen LP152 все трохи цікавіше, і його функціональність значно ширша. Основне відділення призначене для плеєра, і якщо дивитися на сухі цифри, то воно здатне вмістити всі існуючі на ринку портативні моделі, включаючи топові аудіофільські плеєри. Інша половинка відповідно призначена для навушників. Центральний клапан слугує більше для розділення простору на дві частини, ніж для зберігання габаритних аксесуарів. На офіційних рендерах в ньому зображено смартфон, але його реальні розміри такі, що туди може поміститися хіба що iPhone Mini. Для мене це не мало критичного значення, оскільки мені кейс був потрібен для зберігання цінних речей, і я туди помістив банківські картки. З протилежного боку клапан має два сегменти з сіткою, які ідеально підійшли для флешок та карт пам”яті. Загалом місяця всередині Ugreen LP152 досить багато, і цілком вистачить щоб крім всього вище перерахованого покласти туди документи та компактний павербанк.

Враження та висновки

На момент написання цього матеріалу ціна на Ugreen LP128 складала 259 гривень За ці гроші ви отримуєте надійний чохол для навушників з якісних матеріалів, який в руках відчувається значно дорожче. Принаймні всі, кого я просив на око його оцінити, називали суму в півтора-два рази більшу.

За Ugreen LP152 просять 925 гривень, що вже суттєвіше, проте і функціонал та сфера його застосування значно ширші. Якщо ви часто подорожуєте, і берете з собою плеєр, навушники та всі супутні аксесуари, це ідеальний вибір, щоб зібрати все в єдиномі місці, і не переживати за цілісність ваших девайсів. Завітайте до салонів персонального аудіо Soundmag в Києві, Дніпрі та Одесі, та оцініть чохли Ugreen самостійно.

Бонус

Якщо ви дочитали до кінця, ловіть фото котика

 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено