Каталог товарів

Огляд Final Audio UX2000. Басу багато не буває

Огляд
08 Травня 2024 224
Автор: Victor Bondar

Продовжую оглядати продукцію компанії Final Audio. Цього разу це бездротові, повнорозмірні навушники із бюджетного сегмента, модель Final Audio UX2000.

Вони були представлені наприкінці 2023 року, оснащені сучасним Bluetooth 5.3, мають режим шумозаглушення, який автоматично адаптується під навколишній світ. А звук.. про нього і про все інше детальніше поговоримо в огляді.

Розпакування та комплектація

Почнемо з коробки, вона тут двоскладова та пласка, коли я її вперше побачив, здивувався як туди помістилися навушники. Перша частина це не просто обкладинка, а повноцінна коробка, хоча з тонкими стінками, а друга, та що всередині, міцна й із білого картону.
На коробці ми вже традиційно згори зліва, бачимо логотип бренду, нижче основні особливості, але на жаль ієрогліфами, але все одно частково зрозуміти можна.  Правіше бачимо зображення навушників, у зеленому прямокутнику вказано, що навушники мають активне шумозаглушення. В самому низу назва моделі, версія Bluetooth та колір.
Комплектація:

 • навушники Final Audio UX2000
 • кабель 1.2 метри 3.5 мм mini Jack - 3.5 мм mini Jack (для дротового підключення)
 • кабель 30 см USB type c - USB A(для зарядки навушників)
 • посібник користувача та інформація для ознайомлення перед використанням

 

Технічні характеристики

Акустичні параметри:

 • частотна характеристика: 20 Гц - 20 кГц

Бездротове з'єднання:

 • Bluetooth 5.3
 • кодеки: SBC, AAC

Акумулятор:

 • час автономної роботи: до 45 годин з активованим режимом шумозаглушення, 60 годин без нього
 • навушники в режимі очікування можуть пропрацювати до 200 годин
 • час зарядки: 2.5 години
 • місткість акумулятора: 700 мАг

Особливості:

 • режим низької затримки для ігор та фільмів
 • можливість дротового підключення
 • шумозаглушення

 

Дизайн та особливості

Навушники мають приємний мінімалістичний та стриманий дизайн. Вони випускаються у двох кольорових виконаннях: кремовий та чорний. Нарешті мені дісталися на огляд не чорні. Габарити середні, тобто цілком їх можна використовувати для вулиці, також вага самих навушників не велика близько 240 грамів. Навушники повністю виконані із матового пластику, який не буде збирати жирових слідів та відбитків пальців. Амбушури та наголов’я виконані з екошкіри. По збірці питань немає, але конкретно мій екземпляр при повороті лівої чашки спочатку трохи поскрипував, але через декілька десятків поворотів туди сюди під час експлуатації цей недолік зник.
Навушники мають складну конструкцію, що дозволяє брати їх з собою у багаж, або просто скласти в рюкзак для того, щоб вони займали менше місця, зручно. Відсилає мене трохи до студійних навушників, зокрема як в Audio-Technica ATH-M50X.
 

Амбушури одні з найм’якіших серед усіх, які я бачив, наголов’я по м’якості таке саме. Посадка на голові одна з кращих взагалі, з повнорозмірних навушників. Вони не тиснуть на голову і стають майже непомітними, амбушури не мають перфорації тому не виключено що вуха за високих температур можуть пітніти. Тканина на амбушурах доволі щільна, вплив на звук можливий, але сам клас звуку тут не того рівня, щоб приділяти цьому багато уваги. На внутрішній частині навушника присутнє маркування сторони, також написана назва моделі, а на зовнішній присутнє маркування шрифтом Брайля, для людей з вадами зору.

Особливості

 • використовується унікальний метод налаштування звуку, невелика корекція еквалайзером проблемних зон у високочастотному діапазоні спричинених Bluetooth, що забезпечую якісний звук. Ви не будете втомлюватися при прослуховуванні, в ньому поєднується глибокий бас та вільний вокал
 • Final Audio UX2000 оснащені гібридним шумозаглушенням, шум транспорту і різні повсякденні звуки усуваються, для того, щоб насолоджуватися музикою будь-де. Шумозаглушення працює не лише для музики, а для розмов телефоном, для підкреслення вашого голосу
 • наявність ігрового режиму, що знижує затримку до 45 мс, для швидкого відгуку, що актуально для шутерів
 • 2 кольорових виконання на ваш смак
 • ідеальна посадка завдяки м’яким амбушурам та наголов’ю, також чашки обертаються для того, щоб максимально точно прийняти необхідний кут нахилу для вашої голови. Також амбушури не пропускають звук назовні, що дозволяє ізолювати звукові хвилі й забезпечити потужний звук на низьких частотах
 • можливість відтворювати музику до 60 годин на 1 заряді без активного шумозаглушення
 • коли акумулятор розрядиться можна скористатися дротовим підключенням
 • навушники мають складну конструкцію
 • навушники підтримують багатоточкове підключення (мультипоінт), що дозволяє одночасно під'єднати до них до двох пристроїв, наприклад: смартфон і ноутбук.

 

Керування та функції

В цьому розділі поговоримо про кнопки, керування та інтерфейси підключення, також розповім про режим шумозаглушення та роботу мікрофонів. На правій чашці присутній роз’єм для дротового підключення 3.5 мм, а на лівій роз’єм USB type c - для зарядки, поряд з ним знаходиться й індикатор зарядки.
Керування здійснюється завдяки фізичним кнопкам на правій чашці:

 • кнопка “-” при утриманні перехід на минулий трек, при однократному натисканні гучність зменшити
 • кнопка “+” при утриманні перехід на наступний трек, при однократному натисканні гучність збільшити
 • кнопка “power” при 5 секундному утриманні навушники вмикаються, при однократному натисканні трек ставиться на паузу/відтворення, для відповіді/завершення виклику також однократне натискання, для відхилення виклик утримання на 2 секунди, подвійне натискання запуск голосового помічника. Додам що поряд з кнопкою знаходиться індикатор заряду навушників, також він показує коли навушники знаходяться в режимі пошуку.
 • кнопка “ANC” при однократному натисканні активується/вимикається режим шумозаглушення, при подвійному натисканні активується/вимикається режим низької затримки

 

Додам по кнопках, вони мають дуже сильний тактильний звуковий ефект, при натисканні на них на голові дуже добре чуєш натискання, тому декого це може бентежити.
Режим шумозаглушення, у Final Audio UX2000 на диво добре працює і точно не просто для галочки. Як завжди тестував з ввімкненою музикою на колонках, в той час, як у самих навушниках музика не грала, для об’єктивності. Зазвичай в моделях цього цінового сегмента не очікуєш чогось фантастичного, а от ці навушники одні з них. Відсікають увесь спектр частот відсотків на 80% точно, найбільше відсікаються низькі частоти. Ще додам що якісне активне шумозаглушення повинно працювати вкупі з пасивним, і навіть не в самій силі заглушення справа, а в посадці, щоб через амбушури не проходив звук і не було щілин, через які він буде потрапляти вам у вухо. Завдяки зручній, та комфортній посадці щілин немає, і відповідно пасивна ізоляція вкупі з активною працює дуже добре, можна сказати що шумозаглушення тут на рівні дорожчих навушників.

Мікрофони для кращої оцінки я порівняв зі своїми TWS навушниками, Technics AZ60. Порівнюючи їх з FinalAudio, все ж таки через Technics голос звучить більш чисто, хоча більш плоско та по телефонному, а з FinalAudio голоси більш глибоко звучать, тобто йде акцентування низьких частот, але сама чистота запису гірше. Тому мікрофони тут на свою ціну, не здивували.
Додатку навушники не мають, але можливо з часом розробники його напишуть і з’явиться можливість налаштовувати звучання, вимикати та вмикати режим шумозаглушення, і дивитися рівень заряду у відсотках. Рівень заряду зараз можна зрозуміти або по індикатору, або по статусному рядку у Bluetooth. Ледь не забув, після першого увімкнення смартфон одразу їх знаходить без жодних танців з барабаном, не треба чогось чекати та зайвий раз утримувати якісь кнопки чи ставити навушники на зарядку.

Виробник заявляє досить високі показники автономності, які знаходяться на рівні вище за середній в цілому на ринку, навіть не враховуючи їх вартість. 60 годин без активного шумозаглушення та 45 годин з ним. Традиційно такі цифри були досягнуті в лабораторних умовах, тому в реальному користуванні сміливо розраховуйте на показники на 30% менше ніж заявлено, тобто близько 40 годин без шумозаглушення та близько 30 з ним. Навіть так це дуже хороший результат, і заряджати навушники частіше ніж раз на тиждень вам навряд чи доведеться.

Опис звучання

Описувати звучання Final Audio UX2000 я буду не порівнюючи з іншими моделями, оскільки в цьому ціновому діапазоні знайти для них конкурентів доволі складно. Але спершу опишу саме подачу та характер, також треба відмітити жанрову перевагу, тобто для яких жанрів музики особисто я б рекомендував ці навушники. До всього вони можуть грати й по дроту, якщо акумулятор розрядиться, але до джерела вони не прискіпливі, грають майже однаково як з телефону, так і з ЦАПу.
Почнемо з загальної подачі, вона тут темна, V-подібна, але високі частоти все одно мають акцент для емоційної виразності. Серединка помітно провалена, це помітно на всіх жанрах, але на деяких це не псує загального враження від музики. Основа це бас, він тут дуже виділений, акцентований, тому для любителів баса можу однозначно рекомендувати. По жанрах: електроніка, дабстеп(ці навушники змусили мене його послухати й дійсно, навіть я як розпещений аудіофіл залип десь на годину, качало добре), рок також непогано, але подача в цілому темна, середні частоти різати слух не будуть, але високі іноді заявлять про себе. Інструментальну музику не рекомендую в них слухати.

Детальніше по частотах
Низькі частоти: акцентовані, потужні, масивні, мають збільшену вагу. Сам бас не вражає якістю пророблення, але для цієї ціни дуже хороший показник, базова текстурність присутня, тобто бас різної частоти буде грати по різному.
Середні частоти: базово вони звичайно ж присутні, але чистота, масштаб, ширина та кількість не достатня, для створення настрою при прослуховуванні інструментальної музики та вокалу. Відмічу лише те що тембрально вони правильні, та жіночі голоси будуть звучати яскравіше завдяки акцентуванню ВЧ.
Високі частоти: помітно акцентовані, це круто що на додаток до панчових низьких частот йдуть і яскраві високі, що дуже круто звучить на електронній музиці, як я вже відмічав, той же дабстеп. Помітив на високих частотах іноді надлишок, який проявляється в посвистуваннях на деяких частотах.

Отже, ми отримуємо емоційну подачу, з розривними низькими та яскравими високими частотами, що буде актуально для електронної музики. А от нестача в акцентуванні середніх, робить їх не мультижанровими, і не оптимальним вибором для інструментальної музики. Ну тобто музика звичайно ж грати буде, але глухувато, та без деталей та нюансів, які необхідні для повного сприйняття музичного матеріалу.

Підсумки

 

У підсумках хотів би сказати у Final Audio їх бюджетна модель UX2000 вийшла доволі цікава, дещо мене вразило, щось не дуже, але в цілому навушники знайдуть свого користувача однозначно. Почнемо з дизайну та збірки, все на високому рівні, можливість складати навушники, налаштувати чашки на певний кут нахилу для зручної посадки. Також амбушури м’які та зручні, вага навушників невелика, можна довго слухати музику, голова та шия втомлюватися не буде, посадка одна з кращих взагалі. Шумозаглушення здивувало та порадувало. Мікрофони скажімо так, нормальні. Звук насичений басами та високими частотами, середні провалені, тому на мультижанровість розраховувати не приходиться.
Плюси:

 • дизайн та збірка
 • матовий пластик не збирає відбитки пальців
 • комфорт при використанні
 • можливість використання по дроту
 • час автономної роботи
 • якісне шумозаглушення
 • потужне звучання
 • ціна

Мінуси:

 • відсутність додатка та режиму прозорості
 • не мультижанрова подача, внаслідок просаджених середніх частот
   

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено