Каталог товарів

Огляд HiFiman Ananda. Планарна витонченість

Огляд
27 Квітня 2024 290
Автор: Flexboy 27

HiFiMAN Electronics є китайським виробником аудіопродуктів. Компанія заснована наприкінці 2005 року. Китайський планар, та не простий. Протягом багатьох років хайфаймени тримають високу планку якості, через що обросли великою кількістю фанатів. Сьогоднішнього гостя огляду можна назвати народною моделлю, і так, це HiFiman Ananda.

Пакування та комплектація

Знаєте, у чому різниця між коробками від Ananda та Нової Пошти? У коробок Нової Пошти є принт:) Так, не очікуйте чогось надзвичайного від презентації цих навушників. З іншого боку добре, що виробник дуже непокоїться природою, тому зробив таке еко-френдлі оформлення. Але ефектного дизайну чи нестандартної презентації немає. За цим краще звернутися до продукції Focal або Meze. Тут же всі гроші пішли в самі навушники, а упаковка виконує чисто транспортувальну функцію від заводу до користувача. Хоча зауважу, що в інших ревізіях і кабелів більше, і коробка краще.
Комплектація:

 • HiFiman Ananda
 • Кабель
 • Підставка
 • Подовжувач 6.3 мм  

До речі, пару слів про підставку. Поролон з тисненням назви виробника та пластиковою основою знизу. Просто, зручно, геніально.

Дизайн

Каркас HiFiman Ananda виконано з металу, а ось корпуси чаш, на жаль, ні. Оголів'я має обмежену область руху, а посадка регулюється завдяки дужкам. Не можна сказати, що тут використовуються якісь надзвичайні матеріали, але те, як вони поєднані разом, викликає захоплення. Зовнішній вигляд так і манить випадкового слухача. Футуристично, незвично та оригінально. Чаші настільки тонкі, що можна дивитися наскрізь – і це не метафора. Варто лише наблизити вуха до чогось яскравого, і ви побачите, що вони просвічуються. Відкрита конструкція та тип драйвера роблять свою справу.
 

До того ж чаші не круглі, а трохи подовжені, через що у деяких людей виникають дискомфортні відчуття. Амбушури якісно зроблені, але доволі тверді та тонкі. У моєму випадку це ні на що не впливає і мені достатньо комфортно користуватися даною парою, однак не очікуйте тут ніжності Audeze. Плюсом можна відзначити той факт, що вони знімаються, і в разі чого їх можна замінити на нові. Оголів'я не тисне, адже воно окремо винесене від каркаса. Трохи засмутило те, що відсутні шарніри для повороту чаш. Інші елементи питань не викликають.
На кабель можна знайти багато скарг як на форумах, так і на оглядах. Він справді не дуже файний, але для базової комплектації згодиться. В будь-якому випадку він модульний та його можна замінити. Пропоную розглянути мідний кабель, бо срібло ще більше підкреслить ВЧ та планарний характер, але, якщо дуже багаті, то можна і золотий, там вже все одно на звук, головне з чого кабель зроблений.

Технології

(пункт містить загальну інформацію від виробника)

 • Надтонка діафрагма для блискавичної реакції, неймовірної деталізації та наднизьких спотворень.
 • Конструкція решітки віконної штори. Ananda має фірмову конструкцію решітки віконної штори HiFiMan, яка значно зменшує відбиття звуку для чистого звучання.
 • Асиметричні амбушури. Ananda має фірмову яйцеподібну форму чаші HiFiMan, яка повторює природний відтінок людського вуха.
 • Діафрагма NEO "Supernano" (NsD). «Почуй те, чого тобі не вистачало». При товщині 1-2 мікрони новий NsD на 80% тонший, ніж попередні конструкції, що забезпечує швидший і більш детальний відгук, зберігаючи пишну музичність. Компанія HiFiMan удосконалила свої виробничі процеси, щоб створити абсолютно новий плоский магнітний драйвер за нечуваними цінами.
 • Навушники HiFiman Ananda оснащені оновленими роз’ємами для навушників 3,5 мм, пропонуючи користувачам найнадійніший роз’єм для навушників від HifiMan із підвищеною довговічністю.
 • Ananda має спеціально розроблений плоский магнітний драйвер, який одночасно є легким і ультратонким.

 

Опис звучання

По-перше, варто зазначити, що все, що ви будете слухати у цих навушниках, разом з вами слухатимуть усі навкруги, просто на пару децибел тихіше. Це особливість відкритого типу – з цим нічого не зробиш. По-друге, цьому красеню потрібно не просто багато, а дуже багато потужності, тому заздалегідь підберіть відповідне джерело живлення. І так, дам декілька порад для користування планарними вухами (принаймні врахуйте їх перед купівлею своїх перших планарів, щоб потім не розчаруватися “дивному” звуку при підключенні до телефона чи ноутбука):

 • Планарні навушники потребують більше потужності, ніж звичайні, тому підбирайте відповідний підсилювач або ЦАП.
 • Не рекомендується використовувати їх з портативними пристроями, які не мають достатньої потужності.
 • Звертайте увагу не тільки на імпеданс, а й на чутливість навушників.
 • Планарні навушники можуть бути дуже гучними, тому не рекомендується слухати музику на максимальній гучності.
 • Не вмикайте навушники, поки не одягнули їх на голову (коли навушники грають самі в себе може розтягнутись мембрана).

Тепер по звуку HiFiman Ananda. Бас спокійний, без перебільшень. Чіткий, відносно глибокий. Середні та високі легковажні, скажімо тілесного в них мало, але детальні. Наявний чіткий розподіл інструментів. Високих місцями, як в кращих традиціях beyerdynamic, “вистачає”. Сцена має неймовірну ширину. Звісно, не найкращу, але за такі кошти це топ. Взагалі, пара дуже технічна (в аспекті звуку, дизайну тощо). Як виглядають, так і грають.

Висновок

HiFiman Ananda - база сімейства планарних навушників. Для багатьох це перші планари, що надовго залишаються референсними. Це той випадок, коли я б і сам купив цю пару, так вона мені сподобалась. Додатково потрібно витратитись на кабель та джерело, але воно того варте.
 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено