Каталог товарів

Огляд Kinera Norn. Доля дорослого аудіофіла

Огляд
22 Березня 2024 320
Автор: Victor Bondar

Цей огляд буде присвячений навушникам від бренду Kinera, з яким я раніше не мав справу, не те що б брати на огляд, навіть ніколи не слухав. Це китайська компанія, яка зародилася ще у 2011 році, спеціалізується на виробництві IEM навушників високої якості за відносно невисоку ціну. Кожна модель має свій унікальний дизайн та історію, будується на різних комбінаціях драйверів для створення неперевершеного звучання.

Сьогодні до мене на руки потрапили навушники середнього цінового сегмента від даного виробника, це модель Kinera Norn. Давайте вам трішки розкажу історії, і чому в них така назва. Зі скандинавської міфології Норни, це три жінки чаклунки, які були наділені даром визначати долі людей та богів, вони живуть у Мідгарді, біля священного джерела Урд. Вони поливають корінь Ігдрасілю водами із цього джерела, що дає йому сил та продовжує життя. Але нумо повертатися в сучасний світ та занурюватися в подробиці про ці навушники.

Розпакування та комплектація

Коробка виглядає незвичною для мене, але типовою для тих хто раніше купляв навушники від цього виробника. Вона шестикутна, на ній немає зображення навушників, по центру золотий напис “Norn” та філософський підпис “The cycle of late continues. It is never ending” - “Цикл останніх подій триває. Це ніколи не закінчиться”. Сама коробка чорного кольору на якій фоном зобразили полум'я, мабуть, це має дати нам представлення про те як вони звучать. В самому низу написано на яких драйверах вони побудовані та те що кожен навушник був вручну розписаний дизайнером.

Комплектація тут неймовірно велика:

 • самі навушники Kinera Norn
 • балансний 8 жильний, посріблений кабель 2 pin з виходом 2.5 мм
 • 2 перехідники з 2.5 мм на 3.5 та 4.4 мм
 • шкіряний чохол на магнітах з оксамитовою підкладкою всередині
 • цілих 12 пар амбушур(ті що в коробці силіконові розміру XS, S, M, L, XL) Додатково в пакетиках, які лежать у шкіряному чохлі разом з кабелем: 3 пари звичайних чорних силіконових та 3 пари сірих прозорих з червоним сердечником. Також є 1 пара пінних амбушурів.
 • щіточка для чистки навушників
 • посібник користувача, та шестикутний буклет дизайнерки, в якому описується як вона надихалася та розмальовувала навушники.

За кількістю розмірів та видів амбушур, можна сказати, що кожен зможе знайти оптимальні під себе, як по посадці, так і по подачі.

Технічні характеристики

Акустичні параметри:

 • конфігурація випромінювачів: 7 мм динамічний драйвер з титановим покриттям та 4 арматури: 2 x Knowles RAF-32873(СЧ + ВЧ)+ 2 x фірмових арматури від Kinera.
 • опір: 32 Ом
 • чутливість: 110 дБ/мВт
 • частотний діапазон: 5 Гц - 50 кГц

Особливості:

 • дизайн навушників створений вручну
 • 2 pin кабель
 • 5 драйверна система
 • Вага: 4.3 грами

 

Дизайн

Kinera Norn мають дуже привабливий дизайн, чорні акрилові корпуси які злегка прозорі, і на яскравому світлі можна зазирнути у внутрішній світ навушника. На унікальних фейсплейтах, розфарбованих вручну, присутні золоті 3D написи “Kinera” на правому та  “Norn” на лівому навушнику, які виглядають дуже ефектно. Як і фон який нагадує вогонь з золотими вкрапленнями, а ось ті білі мазки то ніби дим. Все разом має привабливий зовнішній вигляд, який гідний вашої уваги.

Самі навушники хоча і легкі, близько 4.3 грами кожен, мають доволі великі розміри та глибоку посадку. Пасивна шумоізоляція на високому рівні. Хоча це залежить також від вашого вуха та амбушур, яких у комплекті аж 12 пар, що дозволить вам підібрати оптимальний варіант. Згори на корпусі є компенсаційний отвір, для того, щоб у вухах не було неприємного відчуття вакууму. Звуковід має 3 отвори, мабуть, для кожного відрізку частотного діапазону свій. Також він має розширення для того, щоб зафіксувати амбушуру.

Підключаються навушники 0.78 мм 2-піновим конектором, що являється кращим варіантом ніж MMCX, тому що з часом не так швидко пошкоджується і до того ж їх легше підключати та відключати. Самі конектори дуже якісні, корпуси конекторів сталеві та зроблені в тому ж дизайні що й основні роз’єми, (2.5 мм, 3.5 мм та 4.4 мм), тільки менші.

Особливості

 • Kinera Norn - гібридні навушники побудовані на 1 динамічному та 4 арматурних випромінювачах, які в купі дають збалансований звук по всьому частотному спектру. 7 мм динамічний драйвер преміумкласу виконаний з високополімерного волокна з титановим покриттям, має магнітний потік 1.5 тесла, японську котушку з чистої міді Daikoku. Все це дає швидкий відгук динаміку та створює велику віддачу у спектрі низьких частот. Високопродуктивні драйвери Knowles, які були поєднані з динамічним блоком, мають чітку роздільну здатність з природною тональністю, для отримання нового музичного досвіду. Поєднання 4 драйверів Knowles BA, дає Norn чудове високочастотне розширення та чітке позиціювання інструментів у просторі.
 • професійно розроблена акустична структура, трубки мають прораховану довжину, щоб жодним чином не впливати на звук, забезпечуючи точну технічну характеристику
 • на вушних раковинах є гладкі сітловідбивчі поверхні, які забезпечують чудовий зовнішній вигляд завдяки розписам вручну. Це також зменшує затримки завдяки дифузному відображенню задньої порожнини.
 • посріблений мідний кабель який входить до комплекту з Kinera Norn, забезпечує безперебійну роботу звукового сигналу. Провідником виступає імпортний коаксіальний дріт 26AWG із зовнішньою ПВХ ізоляцією. Кабель  складається з 8 дротів у кожному з яких знаходиться по 24 жили. Усього це 192 жили посрібленого мідного сплаву, які мають спіральне сплетення.

 

Опис звучання

Перед описом навушників з різними джерелами, висловлю свої загальні враження від їх подачі. Почну з того що вони мають дуже глибоку посадку, та хорошу пасивну шумоізоляцію, майже нічого з навколишнього світу не потрапляє вам у вуха, навіть коли музика не грає. По самому характеру подачі, вона доросла, рівномірна на всьому діапазоні частот, але дивлячись на графік АЧХ цього однозначно не скажеш. Тут немає акцентування будь-якого з діапазонів, звук м’який з теплим відтінком. Kinera Norn наділені текстурним басом який має гарну швидкість, і він чудово та цілісно поєднується з арматурами. Середньочастотний діапазон тут живий, в прямому та переносному сенсі, голоси звучать як живі, інструменти наповнені тембром та об’ємом, вони не рясніють емоціями, але сприймається я б навіть сказав інтимно, але приємно. Тобто ніби ти не на концерті, а в невеликому ресторані чи кафе, де звучить жива музика з якісною акустикою приміщення. Верхні частоти тут не яскраві, виважені з приємним смаком та посмаком, мають гарне пророблення країв діапазону, але вони не намагаються підкреслити всі мікродеталі, та виставити їх вперед.

Першою зв’язкою буде iBasso DX260Kinera Norn. Спершу опишу загальні враження від звукової картини. Плеєр намагається навушникам додати більше емоцій, зробити їх подачу більш драйвовою та молодіжною, зберігши теплий нейтральний характер в цілому.
Низькі частоти: густий, м’який бас, з гарним ударом та текстурністю, втім він дуже акуратний та не акцентований, тіло треку зрозуміло що дає, та об’єм відповідно також. По жанровому вподобанню все ж таки, мабуть, більше підійдуть під інструментальну музику, тому що суббас вже ж таки та його м'якість буде там відчуватися сповна.
Середні частоти: голоси мають прекрасну розбірливість та тембри, з помітною емоцією та яскравістю, живості також достатньо та природності, але драйв також додався. Інструменти звучать дуже наповнено та виважено, без збільшення образів. Сцена тут не вражає своїми розмірами.
Високі частоти: плеєр дав емоційності високим частотам це дуже помітно, вони заіскрили стали більш проникливі та деталізовані, з’явилося краще відчуття мікроконтрасту, вони не різкі, без сибілянтів.
 

Другою зв’язкою буде Shanling H5Kinera Norn. Загальні враження від подачі цілком приємні, звук став тепліше, серединка відіграла простіше як і високі частоти, а от низькі просто порвали, м’якістю та текстурністю, зберігши ударність. При чому вона є і на мідбасу так і на суббасу.

Низькі частоти: м`які, не збільшені кількісно, але текстурні та контрольовані, не намагаються вони перекрити середні, збалансованість все одно збереглася. Але теплота та музичність самого джерела дала дуже атмосферного звучання, густота баса також залишилась, але швидкість та артикуляція більше змазалися.
Середні частоти: так само м’яко без виділення та збільшення образів, все настільки натурально та наповнено звучить, але все ж таки розбірливість, в сенсі позиціювання та глибини саме розташування інструментів майже не відчув. Але ось ця цілісність, дуже густа та тембральна, сприймається я б сказав інфернально, втім знову ж таки з крутою атмосферою.
Високі частоти: не зважаючи на акцент який додає джерело, я не відчув того що навушники стали грати різкіше, мабуть, налаштування тут дуже ювелірне, щоб отримати узгодження з максимальною кількістю джерел. Джерело змінює звучання навушників, але не в гіршу чи кращу сторону, просто в іншу і треба знайти той самий звук, ту саму зв’язку яка саме вам підійде. Повертаємось до високих частот, вони залишаються добре прочитані, але краї діапазону змазуються. Мікродеталі звучать і розділяються не дуже добре, все ж таки густота на середині та сам теплий характер джерела дається взнаки.

Підсумки

Підсумовуючи все вище описане, стає зрозуміло на кого ці навушники розраховані, та який звук вони можуть видати. Але почнемо з їх дизайну, який неперевершений в усіх сенсах цього слова, тому що вони виглядають дуже стильно та яскраво, та кожен фейсплейт унікальний та намальований вручну. Посадка Kinera Norn глибока, але має гарну фіксацію у вушному каналі та пасивну шумоізоляцію. Слід зазначити й те що навушники від’єднуються від дроту завдяки 2 піновому конектору, який більш довговічний ніж MMCX. Кабель також високої якості, перехідники які ідуть в комплекті розширюють можливості їх підключення до різних джерел. Велика комплектація, є можливість обрати амбушури під себе. І нарешті звук, дорослий, збалансований, без піків та ям, звучання знаходиться на межі теплоти та нейтральності, що буде добре поєднуватися з великою кількістю джерел.

Плюси:

 • комплект постачання
 • якість виконання навушників та їх дизайн
 • якість фурнітури, кабель, чохол, перехідники
 • 2-піновий конектор
 • дорослий звук
 • легко розкрити з будь-яким джерелом, але від кожного джерела сильно змінюється їх подача
 • мала вага навушників

Мінуси:

 • не дуже зручна коробка (суб’єктивно мені було складно з неї діставати навушники та амбушури), хоч вона і красива, але не ергономічна
 • можливо комусь не вистачить емоційності у подачі
   

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено