Каталог товарів

Огляд Oppo Enco Buds2 Pro. Airpods для смартфонів Oppo

Огляд
18 Березня 2024 421
Автор: Ірина Жданюк

Бюджетний сегмент навушників навіть у "кабельній ері" ряснів широким вибором моделей. У епоху TWS ситуація особливо не змінилась, і мені, як прихильниці бездротового формфактора завжди приємно знайомитися з чимось достойним за звуком і доступним за ціною. Чи пропонують такий баланс новенькі Enco Buds2 Pro від бренду Oppo розповідаю у цьому огляді.

Перше враження

На трішки більшій за долоню коробці одразу нанесене зображення навушників. Oppo Enco Buds2 Pro виконані не в типовому для бренду круглому кейсі, а у компактній "скриньці" — матове покриття пластику також відрізняє цю модель з-поміж інших. Підключення у навушників реалізоване зручно, особливо для Oppo смартфонів — плавна анімація під час першої синхронізації схожа до екосистеми Apple. Для інших гаджетів синхронізація відбувається при відкритті кейса, кнопок натискати не треба. За рекомендаціями виробника якщо з підключенням будуть проблеми, то варто дістати навушники з кейса та одночасно затиснути сенсорні "кнопки" на обох.

Чому я зверталась за рекомендаціями, якщо підключення відбулось автоматично? Річ у тім, що коли я завантажила фірмовий застосунок Hey melody, то у ньому навушники не з'являлись. Оскільки смартфон їх "побачив" з першої секунди відкриття кейса, я вирішила написати до техпідтримки Oppo і мені пояснили, що застосунок тимчасово доступний лише для Android, а для iOS треба почекати.
 

На Android застосунок працює чудово, дозволяючи побачити рівень заряду навушників, обрати ігровий режим (з нижчим рівнем затримки), а також налаштувати звукові профілі в еквалайзері (збалансований, бас, чистий). У комплекті не знайшлося зарядного кабелю, але виробник поклав додаткові силіконові амбушури. Оскільки навушники підтримують Type-C інтерфейс, навряд чи буде проблемою знайти для них кабель, а от витривалість Enco Buds2 Pro без компромісів класна, адже разом з кейсом вони забезпечують 38 годин роботи заявлених виробником. Також важливо сказати, що ця модель підтримує Bluetooth 5.3 і кодеки AAC/SBC, тримайте це в голові аж до розділу про звук.

Особливості дизайну

Більшість TWS навушників Oppo мають гладкі глянцеві кейси, які нагадують білу гальку. У випадку з Enco Buds2 Pro ми отримуємо матові компактні навушники у видовженому футлярі. Місця кейс займає небагато, його кришка як і самі навушники примагнічуються до основи. Управління музикою та викликами реалізоване за допомогою сенсорних зон у верхній частині навушників, які виділені й візуально. Керування воно доволі чутливе, тому час від часу траплялися помилкові натискання.

Завдяки невеликій вазі, Oppo Enco Buds2 Pro достатньо зручні та не чинять тиску на вушну раковину. Пласка ніжка виконує не тільки зовнішню роль, а й допомагає навушникам міцно фіксуватися у вусі. З мого досвіду, ця вакуумна модель далеко не аутсайдер за рівнем комфорту.
Графітова версія має цікавий вигляд, добре поєднується з іншою технікою та сподобається тим, хто втомився від білих типових TWS. Під різним світлом навушники як хамелеони "міняють" різні відтінки насиченого сірого кольору. А для любителів світлих гаджетів пропонується варіант під назвою Granite White, з доволі незвичною структурою забарвлення.

Виробник наголошує на захищеності Enco Buds2 Pro. Стандарту IP55 вистачить для впевненості, що навушники витримають активне тренування у залі та й дотик вологих рук. Якщо коротко, то дизайн моделі можна назвати утилітарним — вони знайшли свіжий стиль для бренду, однак не втратили мінімалістичність і зручність.

Звукова картина

Спортивний характер є яскравою рисою Oppo Enco Buds2 Pro не тільки через захист від вологи, а й завдяки потужному басовому звучанню. Виробник встановив у навушники 12.4 мм динаміки з композитними титановими діафрагмами — саме вони дарують багаті нижні частоти з міцним настроєм. Навіть дивно, що за такий бюджет можна отримати сповнений глибиною звуковий пейзаж. Басу вдосталь для електронних жанрів чи енергійних R&B треків, особливо соковито Enco Buds2 Pro розкривають "workout"-плейлисти — добірки для бігу, фітнесу, занять в залі. Ритмічність у цьому випадку не тягне за собою різкість, адже нижні частоти хоч і привертають до себе увагу, та не заважають партіям вокалу чи інструментів. Бас позбавлений багатошаровості, але й не має "дешевої глухоти", коли окрім тиску чи біта не можеш розібрати чогось іншого. Звичайно найслабші тут середні, але вони просідають до базового, необхідного для мелодійності рівня.
 

Як на мене, Enco Buds2 Pro чудово впораються з роллю повсякденних навушників для прихильників попмузики, подкастів, фільмів зі смартфона. Для тих, хто шукає збалансоване рішення Enco Buds2 Pro будуть "заважкими" у басах. Але навушники мають три готових звукових профілі, які можливо допоможуть в індивідуальному підборі звучання, а також у моделі передбачена підтримка ігрового режиму. Він пропонує менший рівень затримки для любителів мобільного геймінгу, але відверто кажучи, за час тестування навушники й без особливого режиму не гальмували та не "відпадали" від смартфона.

Чому я попросила не забувати про Bluetooth 5.3 на початку? А тому, що одні з кращих навушників від Oppo, а саме Enco X2 підтримують Bluetooth 5.2 і всього лише на 2 години мають більший запас енергії, ніж в Enco Buds2 Pro. Так, флагманська модель має й систему активного шумозаглушення, але й коштує на 4 тисячі більше. Не далеко за можливостями пішли й Enco Air2 Pro, які вже займають середній рівень в асортименті бренду. Тому, якщо вам як і мені не дуже треба ANC чи бездротова зарядка кейсу, новенькі Enco X2 пропонують витривалість, басовитість і захищеність. Це така собі базова модель, яка не вимагає переплачувати за додаткові чи модні фішки.

Висновки

Oppo Enco Buds2 Pro проявляють у бюджетному сегменті самобутність і не женуться у тренди, щоб повторювати відомі бренди (окрім ефекту анімації при підключенні). Якщо розглядати їх без упередженості, то навушники мають достойну своїй вартості основу та все, що хочеться отримати від TWS вони надають. Якщо шукаєте для власника смартфона Oppo подарунок, то Enco Buds2 Pro стануть ідеальним варіантом і не за всі гроші світу.
 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено