Каталог товарів

Огляд TWS-навушників Final Audio ZE3000

Огляд
23 Травня 2024 250
Автор: Flexboy 27

Огляди новинок від Final Audio продовжуються! Сьогоднішній гість - tws вуха Final Audio ZE3000. Вони отримали свою назву від моделі E3000, найбільш широко визнаних дротових навушників бренду, яких продали сотні тисяч одиниць з моменту виходу на ринок у 2017 році, і які виграли безпрецедентні десять золотих медалей поспіль на найбільших аудіовиставках Японії, VGP. На момент запуску E3000 більшість навушників в тому ж ціновому діапазоні були розроблені, щоб справити вражаюче враження при першому прослуховуванні, з показним звуком, який підкреслює як низькі, так і високі частоти. На відміну від цього, final audio вирішили створити природний звук, який навмисно не підкреслює будь-які частоти для E3000. Скажімо, звук створений на основі наукових знань з акустичної інженерії та психоакустики. ZE3000, спадкоємець E3000, переймає філософію природного звучання. Очікується, що він збереже чіткість, нейтральність і деталізацію, які стали візитною карткою попередника. Відтепер перейдемо до огляду.

Пакування та комплектація

Тут ситуація з пакуванням значно краща за UX3000, тест яких також скоро вийде в блозі. При купівлі Final Audio ZE3000 отримуємо приємний на вигляд футляр з магнітною кришкою. Всередині нас зустрічає кейс та аксесуари, а саме: 5 змінних пар амбушур (не повірите від кого! так так, final audio) та кабель type c для зарядки.

Корпуси навушників, мають достатньо великий розмір, попри це непогано сидять у вухах. Кейс майже невагомий, має зручну форму, але кришка… Ну, відверто кажучи, кришка має поганий шарнір. Гадаю, якби виробник підвищив вартість на пару доларів задля якісного шарніра, ніхто б не був проти. Також є питання до положення вух всередині кейса. Іноді виникають проблеми з діставанням та вставлянням навушників всередину.
 

Дизайн завжди є суб'єктивним поняттям. Особисто мені ці слухавки здаються невибагливими на вигляд. Особливої витонченості в матеріалах та дизайні ви тут не знайдете. До речі, ця модель також доступна у білому кольорі, але на нашому ринку їх поки що немає.
Сенсорне керування продумане: шел навушника поділений на дві частини. Одна частина відведена для того, щоб ви могли вставити навушник, випадково не зачепивши сенсор. Керування задовільне, але інтуїтивно незрозуміле. Щоб зрозуміти, як керувати треками, довелося трохи почитати інструкцію.
Батарея порадувала. Навушники без проблем тримали заряд 3 дні поспіль інтенсивного прослуховування. З автономністю проблем не буде.
З мікрофонами ситуація, як і в усіх інших TWS (незалежно від ціни). Свою функцію при розмовах виконують, але чогось більшого від них не варто очікувати.

Технології

  • Final Audio ZE3000 підтримує сенсорне керування, тому ви можете легко керувати відтворенням музики / зупинкою / збільшенням гучності / зменшенням гучності / наступною доріжкою / попередньою доріжкою та викликом / закінченням дзвінка. Точка дотику знаходиться на трикутній поверхні на лицьовій панелі навушників (сторона, де логотип не надрукований), і цей дизайн полягає в тому, щоб уникнути помилкової роботи при його носінні.
  • Рейтинг водонепроникності IPX4 робить ZE3000 придатним для спорту та активного способу життя. Швидко мінливі погодні умови не завадять вам насолоджуватися улюбленою музикою або іншим розважальним контентом.
  • Чохол для зарядки ідеальної форми для максимального комфорту як щоденний супутник. На додаток до його тонкого і компактного розміру, його можна легко відкрити і закрити однією рукою.
  • Функція  "Автоматичне сполучення". Автоматично підключається до пристрою, просто відкривши кришку зарядного футляра. Ви можете слухати музику, як тільки одягнете навушники. Крім того, коли навушник зберігається в зарядному футлярі, а кришка закрита, живлення автоматично вимикається, тому ви можете бути впевнені, що не забудете вимкнути вуха.
  • Режим одного вуха. Просто поверніть один навушник до корпусу, і музика автоматично перейде в "Режим одного вуха" без перерви. У "Режимі одного вуха" стереовідтворення перемикається на монофональне відтворення, щоб ви могли насолоджуватися музикою одним вухом без будь-якого дискомфорту.
  • Система демпфірування f-LINK" для оптимізації внутрішнього тиску акустичної камери. Дійсно бездротові навушники мають батареї, електронні плати та антени, які займають більшу частину простору всередині корпусу. Це = менше свободи для створення ідеальної акустичної камери для досягнення високоякісного звуку. Крім того, водонепроникна сертифікація зазвичай змушує корпус бути повністю герметичним без єдиного вентиляційного отвору для регулювання тиску повітря всередині акустичної камери, в результаті чого низькочастотний звук стає переважним і призводить до погіршення загальної чіткості через ефект слухового маскування. Більшість виробників вирішують збільшити високі частоти, щоб збалансувати загальну звукову презентацію, і врешті-решт звук стає надмірно підкресленим як на низьких, так і на високих частотах, що призводить до менш природного звуку з тенденцією до того, що вокал стає віддаленим. Натомість ZE3000 має нову "систему демпфірування f-LINK", яка оптимізує тиск в акустичному просторі всередині корпусу навушників, щоб створити звук, еквівалентний дротовим навушникам, без необхідності зовнішніх вентиляційних отворів. Це дає можливість належним чином контролювати низькі частоти, яких було важко досягти за допомогою дизайну якості звуку справді бездротових навушників, і відтворювати вокал, який, як правило, знаходиться далеко в балансі, зазначеному виконавцем. Крім того, навіть у низькочастотному відтворенні, такому як удари барабанів і басові лінії, в поєднанні з наднизьким спотворенням блоку драйвера, ми досягли високої якості, яка дозволяє відчути тонкий і детальний вираз басового діапазону.
  • Наявна форма корпусу та навушних наконечників "TYPE E Truly Wireless Exclusive Edition", яка культивується завдяки розробці дротових вушних навушників для досягнення відмінного комфорту носіння, придушення зовнішнього шуму та досягнення відмінних характеристик шумоізоляції.

 

Опис звучання

Бас Final Audio ZE3000 забезпечує відчуття глибини та чіткості звучання без надмірної гучності або домінування цієї області частот. Він потужний, щільний, але без перебільшень.
Середні частоти: Вокал та інструменти звучать природно та насичено. Присутня тілесність та музикальність. Немає глухоти тощо. Порівнюючи цю пару з Marshal Motif, однозначно я надаю перевагу ZE3000.
Високі частоти: Високі частоти відносно збалансовані, хоча все одно відчувається невеликий підйом. Це додає легкої яскравості звучанню, забезпечуючи чіткість в деталях.

Висновок

Продукція Final Audio пропонує дивовижні технічні рішення, головне, що вони є навіть у найдешевших моделях. Конкретно у цій моделі мені не сподобалась система індикації, реалізація кришки зарядного кейсу, і відсутність ANC. Звук має приємний тюнінг, що не втомлює слухача, а зовнішній вигляд окрім практичної складової має приємний дизайн.
 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено