Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товарів

Sennheiser Momentum True Wireless 3. Експрес-огляд

Огляд
16 Травня 2022 1 434
Автор: Andriy Chyzhov

Інтро

Кожен допитливий меломан, який, так чи інакше, слідкує за розвитком портативного Hi-Res, не міг не чути про існування Sennheiser Momentum True Wireless, які вважаються чи не найкращими в сегменті TWS-навушників, націлених на якість звучання. Як ми вже Вам писали раніше, нещодавно світ побачило третє покоління Моментумів ТВС, які отримали оновлений дизайн корпусів, компактніший кейс з підтримкою бездротової зарядки QI, продуктивніший шумодав та підтримку кодека aptX adaptive, зберігши при цьому відміну якість звуку. А зараз розглянемо новий продукт більш детально.

Оболонка

На відміну від моделей-попередниць Моментум TWS 3 виконані в іншому дизайні: цьогоріч розробник вирішив уніфікувати зовнішній вигляд своїх ТВС-продуктів, а тому звернувся до лінійки “CX”. Цікава склалася ситуація: не середньобюджет наслідує флагмана, а навпаки. Отже, наразі ми маємо інакшу форму корпусів, стильніші контури та більше металу – тепер весь фейсплейт металевий, а не тільки сенсорна панель. Також з’явилася опція додаткових відтінків оформлення. Щодо нового футляру, то він має майже такий же вигляд, який був у кейса Моментумів ТВС 2. Єдина відмінність – компактніші габарити та порт type-C на передній панелі. На окрему увагу заслуговує поява на чашах борозд для встановлення спеціальних гумових кілець, які в теорії покращують комфорт посадки.

Начиння

Тут все быльш очікувано: ті ж 7-мм динамічні драйвери TrueResponse™, майже такі ж DSD-процесори (тепер э пыдтримка кодеку aptX Adaptive), а також схожі показники автономної роботи (~7 годин аудіомовлення для самих навушників та ще 3-4 повні робочі сеанси від аккумулятора кейса). Більші ж зміни очікували мікрофонний сетап – Sennheiser Momentum True Wireless 3 оснащено трьома мікрофонами (для кожного навушника), завдяки чому і Шумодав працює краще, і голос передається чистіше та виразніше. До речі, тепер ANC адаптивний; реалізована і підтримка "режиму прозорості".

Що там зі звуком?

Перш за все варто відзначити, що Sennheiser Momentum True Wireless 3 є одним з лідерів ринку бездротових навушників, коли йде мова про якість звуку. У разі, якщо аудіофіл потребує приросту комфорту повсякденного користування, він/вона неодмінно зверне увагу на героя огляду. Адже дані навушники дійсно звучать: чисто, тембристо, збалансовано, мелодійно та деталізовано; без перекосів АЧХ та необґрунтованих “підкрасів” температури тональной гамми. Крім того, IEM-и вміють будувати точну та простору стереопанораму, а також грати композиції різних музичних стилів. А якщо користувачу захочеться поекспериментувати зі звуковою сигнатурою, до його послуг фірмова програма Sennheiser Smart Control, де можна не тільки “покрутити” еквалайзер, а й налаштувати роботу сенсорного керування та шумодаву.

Ну а традиційно послухвати та приміряти навушники можна вже в київському Салоні персонального аудіо Soundmag на вулиці Верхній Вал. Ви також можете замовити товар на нашому сайті. Сподіваємось незабаром девайс буде доступним до тестування і в салонах Дніпра та Одеси. Ласкаво просимо та віримо в Україну.

Товари зі статті