Каталог товарів

Shanling M0 Pro — твоє крихітне HI-FI рішення

Огляд
24 Січня 2023 3 147
Автор: Артем Ільєнко

Shanling M0 Pro Red

Компанія Shanling анонсувала довгоочікуване оновлення свого знакового аудіоплеєра початкового рівня – Shanling M0 PRO.

Новий M0 PRO, ймовірно, один із найменших портативних HI-FI аудіоплеєрів, що представлені на ринку. Як зрозуміло з назви, компанія має на меті продовжити успіх свого популярного й успішного попередника Shanling M0.

В 2019 році Shanling з гордістю представила ультрапортативний музичний плеєр Shanling M0 для HI-FI аудіо «на ходу». Саме М0 переконав аудіофілів того часу перейти від своїх SanDisk Sansa Clip на плеєр, що справді може забезпечити Hi-Fi звучання. Вартість версії M0 дозволяла використовувати його як USB ЦАП в альтернативу останнім, що коштували в 10 разів дорожче. Розміри Shanling M0 дозволяли приклеїти його до улюблених повнорозмірних навушників і отримати унікальний власний сет «все в одному». Тому не дивно, що ультрапортативний музичний плеєр Shanling M0 виявився дуже вдалим рішенням.

Новий M0 Pro, як справжній наступник M0, оновлює його в усіх аспектах, включаючи мікросхеми ЦАП, роз’єм для навушників, Bluetooth, MTouch OS.

ЦАП

Shanling оновила архітектуру мікросхеми ЦАП плеєра. M0 Pro інтегрує пару ЦАП ESS ES9219C. Вони забезпечують якісне цифрове/аналогове перетворення з усією прозорістю. Конвертер, пов'язаний з потужною секцією підсилення та аналоговим регулятором гучності. Комбінація, яка дозволяє цьому невеликому ЦАП запропонувати SNR 119 дБ, спотворення 0,0004% і підтримувати частоту дискретизації до PCM 32 біт 384 кГц для точного та детального відтворення. Крім того, цей програвач містить багатошарову друковану плату, що дозволяє йому, з одного боку, виграти від меншого розміру, а з іншого боку, мати чистішу електричну схему та таким чином обмежити перешкоди для сигналу.

Shanling M0 Pro

Інтерфейси

Новий Shanling M0 Pro буде мати на борту всього один роз’єм minijack 3.5mm, але в ньому суміщена можливість підключення як звичайних небалансних навушників 3.5мм, так і балансних – через спеціальний фірмовий перехідник на Pentaconn 4.4mm, який доведеться придбати окремо. Саме це рішення дозволило зберегти мініатюрні габарити попереднього Shanling М0.

Попередній M0 використовував підключення Bluetooth V4.1, а новинка буде мати на борту вже Bluetooth версії 5.0, що дає вам нове, розширене та стабільніше з’єднання. Але більше того, новий M0 Pro має переваги двостороннього Bluetooth 5.0: коли він може не лише передавати сигнал на динамік або навушники, але також і приймати сигнал, щоб скористатися перевагами його підсилення та ЦАП із третього джерела. При цьому Shanling M0 Pro підтримує кодеки LDAC, AptX, AAC, SBC - для прийому, та LDAC, AAC і SBC - для передачі сигналу.

Також, новинка від Shanling буде мати два рівні підсилення (низьке і високе) – на високому рівні вихідна потужність досягатиме 236 мВт при 32 Ом (балансне підключення). Таким чином, цей плеєр здатний відтворювати всі відповідні формати аудіо високої роздільної здатності, з бездоганною обробкою сигналу та порівняно високою вихідною потужністю.

Shanling M0 Pro

Форм-фактор

Shanling M0 Pro зберігає ультракомпактний, зручний форм-фактор оригінального M0. Це корпус з анодованого алюмінію, що представлений у трьох фірмових кольорах: червоному, чорному та зеленому. Він має розміри лише 43,8x45x13,8 мм та вагу лише 36,8 г.

Звичайно, новий Shanling M0 PRO також має барвистий сенсорний дисплей діагоналлю 1,54 дюйма на 240*240 пікселів, що розміщений за вигнутим загартованим склом, який служить центральним інтерфейсом користувача. Цей дисплей високої чіткості дозволить вам легко отримати доступ до музики та керувати всіма доступними параметрами.

Серед інших переваг

Shanling завжди дбала про естетику своїх продуктів. В Shanling M0 Pro також прослідковується бажання створити плеєр, який є водночас красивим і простим у використанні, це відображається навіть в програмному забезпеченні MTouch OS. Оновлений інтерфейс цього плеєра забезпечує швидку та просту навігацію та легкий доступ до численних функцій.

Shanling M0 Pro отримав оновлений слот для карт MicroSD. Попередній M0 підтримував лише карти microSD на 512 ГБ, а в новиому M0 Pro забезпечено повну підтримку карт microSD об’ємом до 2 ТБ включно.

Серед іншого, слід відмітити подовжений час автономної роботи до 14,5 годин на одному заряді та те, що Shanling M0 Pro поставляється в комплекті з фірмовим шкіряним чохлом.

Shanling M0 Pro в трьох кольорах в комплекті зі шкіряним чохлом доступний до пепореднього замовлення.

 

 

 

Soundmag
Налаштування збережено