Каталог товарів

Запускаємо в роботу комісійний магазин "Другі вуха"

03 Грудня 2023 402
Автор: Content Manager

У вас бувало таке, що ви купили якийсь гаджет, трохи ним покористувалися, а потім обставини змінилися, і його довелося закинути в шафу, де він тепер лежить без діла і припадає пилом? Повірте, нам це також знайомо. Навіть в автора цих рядків є цілком справні й настільки ж непотрібні пара навушників, два роутери, фотокамера та акустична система з сабвуфером. І використовувати немає потреби, і викинути шкода. Можна було б спробувати  продати їх онлайн, але це тягне за собою цілий ряд інших проблем. Починаючи з десятків дзвінків від різного роду шахраїв і закінчуючи необхідністю їхати на інший кінець міста (в кращому випадку) для зустрічі з потенційним покупцем.

Щодня спілкуючись з клієнтами, ми регулярно чуємо схожі історії. Коли в колекції вже є декілька топових навушників, плеєрів чи акустичних систем, але ось вийшла новинка лімітованою серією, і її так хочеться, що не можеш ні їсти, ні спати, але грошей не вистачає, а в борги залазити неохота. Або коли провів повний апгрейд своєї системи, і стара тепер не потрібна. Чому б не дати їй нове життя?

Власне все це наштовхнуло нас на запуск унікального проєкту, який ми назвали “Другі вуха”.

Суть дуже проста: допомогти знайти вашим девайсам нового власника. Ось як це працює, якщо ви бажаєте продати вживані аудіотовари:

Крок 1
Ви надсилаєте запит на пошту service@soundmag.ua з фотографіями товару, описуєте стан, зазначаєте бажану ціну.
Крок 2
Ми розглядаємо ваш запит, у разі позитивної відповіді ми відправляємо вам на ознайомлення договір.
Крок 3
Ви відправляєте товар на огляд експерту разом із заповненим договором, якщо справність товару підтверджується, ми підписуємо договір і виставляємо ваш товар на продаж в мережі Саундмаг в окремій категорії “Комісійні товари”.
Крок 4
Ваш товар знаходить нового власника, а ви отримуєте виплату.
 


Важливе уточнення: ми розглядаємо лише ТОПОВІ товари (з орієнтовною роздрібною вартістю на момент купівлі від 1000$) з категорій навушники, плеєри та ЦАП/підсилювачі.
 


Для покупців
 


Комісійний магазин “Другі вуха” це хороша можливість придбати техніку високого класу за дуже вигідною ціною. За своєю суттю навушники чи підсилювачі морально старіють значно повільніше ніж скажімо смартфони чи комп'ютери. Наприклад, дуже популярна модель моніторних навушників Beyerdynamic DT 770 Pro як продавалася двадцять(!!!) років тому, так і досі продається, залишаючись при цьому майже безкомпромісним вибором для студійного звукозапису. Тому, купуючи вживані навушники, ви отримуєте “дорослий” звук за менші гроші.

Крім того, купуючи вживану техніку у нас, ви захищені від деяких ризиків. По-перше, кожен товар ретельно перевіряється нашим експертом. Ми не допускаємо до продажу зламані чи пошкоджені девайси. По-друге, покупець має право повернути товар протягом 14 днів, якщо він з тих чи інших причин не підійшов. І по-третє, ви можете бути впевнені, що ціна сформована з урахуванням ситуації на ринку, а не взята з повітря.
І звичайно, ви можете протестувати комісійний товар у будь-кому з наших салонів в Одесі, Дніпрі та Києві, або замовити дистанційне прослуховування.
 


Актуальні пропозиції комісійного магазину “Другі вуха” можна переглянути клікнувши на цей текст.


 

Soundmag
Налаштування збережено