Каталог товарів
Код 14150
  • Цифровий транспорт Acemax M5 Audiocast Wi-Fi Reciever

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • 1 799 грн
  • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі та Одесі

Audiocast ACEMAX M5 Wi-Fi Receiver - функціональний Wi-Fi-ресивер/стример, виконаний в стильному дизайні. Оптимальний варіант для трансляції потового аудіо з мобільних пристроїв або серверів DLNA і Airplay на стаціонарні чи портативні аудіосистеми. Підтримує більшість стримінгових платформ, включно з найбільш популярними Tidal, Spotify та Deezer.

Корпус пристрою, незважаючи на його демократичну вартість, виконаний переважно з алюмінію, хоча пластикові деталі теж є. Саме з фактурного пластика виконана верхня панель, що нагадує вініловий диск. Примітно, що завдяки своєму стриманому дизайну та компактним габаритам, продукт органічно впишеться до складу як вінтажної, так і сучасної мультимедійної системи. Схема управління (зовнішня) представлена ​​єдиною клавішею для підключення до мережі WiFi, тоді як набір інтерфейсів об'єднав два порти: micro-USB для подачі живлення і 3.5-мм аудіовихід для підключення ресивера до підсилювачів або активної акустики. До слова, вся необхідна комутація (+ адаптер живлення) передбачена комплектом поставки.

Для підключення ACEMAX M5 до відеоапаратури необхідно встановити додаток Audiocast S, доступний до безкоштовного завантаження для IOS і Android. Після установки користувачеві пропонується інтуїтивно зрозуміле покрокове налаштування підключення, яка займе менше 5 хвилин. Надалі ресурсом додатку можна відтворювати аудіо безпосередньо зі смартфона або стримінгових сервісів (доступні Amazon Music, TuneIn, Tidal, Spotify, DEEZER, Pandora тощо), оптимізувати роботу ланцюга Мультирум (для кожної кімнати знадобитися окремий ресивер), включити таймер відключення і/або будильник, а також проводити інші маніпуляції. Важливо згадати і про те, що даний девайс підтримує інтеграцію в домашні сервіси AirPlay, DLNA, UPnP і NAS, що неодмінно оціниться слухачем, який володіє багатою фонотекою.

Audiocast ACEMAX M5 отримав нейтральний звуковий тюнінг, покликаний мінімізувати вплив на звучання активних акустичних систем або підсилювачів. Більш того, даний стример не обладнано підсилювальним трактом, що також сприятливо впливає на автентичність звучання Вашого сетапу. Завершує розповідь про аудіопотенціал пристрою опція графічного еквалайзера, яка дозволяє налаштувати характеристики звучання, виходячи з музичних уподобань конкретного слухача.

Характеристики

Відгуки Acemax M5 Audiocast Wi-Fi Reciever

Аксесуари