Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 11399
 • Полична акустика Acoustic Energy AE1 Active Piano Black

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 •  
   
   
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Опис

Acoustic Energy AE1 Active – активні полочники класу High End – входять до еталонної лінійки AE Reference. Монітори AE1 випускалися в різних модифікаціях 30 років, це була перша і надзвичайно успішна модель, створена інженерами Acoustic Energy. Відзначити цей ювілей компанія вирішила випуском активної версії свого бестселера – AE1 Active.

Колонки побудовані на базі легендарних AE1 Classic та професійних моніторів AE Professional, але, на відміну від останніх AE1 Active, розраховані на прослуховування музики в домашніх умовах. Кожен динамік моделі AE1 Active працює від власного 50-ватного підсилювача класу А/В (4×50 Вт на пару). Живлення аналогове - від лінійного джерела з мережевим трансформатором. Роздільні фільтри - активні 4-го порядку. Сигнал поділяється на частоті 3500 Гц. Між виходом підсилювача та динаміками відсутні ємнісні котушки та конденсатори, а отже, корисний сигнал ділиться без втрат, а динаміки бездоганно контролюються підсилювачами. Фірмовий алюмінієвий СЧ/НЧ-динамік є модифікацією 125-міліметрового драйвера AE1 Classic.

Для забезпечення додаткової жорсткості та міцності на нього нанесені кільцеві насічки. Також у ньому покращено властивості магнітної котушки. М'який ППУ-підвіс забезпечує легкий хід та рухливість дифузора. ВЧ-динамік власної конструкції з куполом з алюмінію. Оптимальна дисперсія ВЧ забезпечується фірмовим хвилеводом WDT (Wide Dispersion Technology). Щілинний фазоінвертор розміщений з тильного боку корпусу. Рівень високих та нижніх частот можна коригувати в межах +2 дБ. Кожен із моніторів має окремий регулятор рівня гучності та дві пари входів: XLR та RCA. Діапазон частот від 40 Гц до 25 кГц при нерівномірності ±6 дБ.

Варіанти оформлення: чорний або білий рояльний лак, а також оздоблення шпоном натурального дерева під глянцевим лаком.

Особливості:

 • Два підсилювачі в класі A/B з лінійним блоком живлення потужністю 2×50 Вт у кожній колонці
 • Повністю аналогова архітектура підсилювального тракту
 • Роздільні фільтри - активні 4-го порядку, забезпечують абсолютно лінійний поділ звуку за частотами
 • Власний регулятор гучності для кожної колонки
 • Фірмовий твітер Acoustic Energy з алюмінієвим куполом для ще більш широкого робочого діапазону та мінімального рівня спотворень
 • Акустична лінза (Wide Dispersion Technology (WDT)) для рівномірного розсіювання звуку у просторі

 

Характеристики

Відгуки Acoustic Energy AE1 Active Piano Black

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено