Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10525
  • Мікрофон AKG C414XLS

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG C414 XLS - універсальний конденсаторний мікрофон з подвійною однодюймовою діафрагмою, зі змінною діаграмою спрямованості (кардіоїда, гіперкардіоїда, кругова, 8-ка, широка кардіоїда) і приголомшливим динамічним діапазоном 134 дБ.

Власний шум мікрофона не перевищує показника в 6 дБ-А, що відповідає рівню топових професійних студійних мікрофонів. Діафрагма мікрофона виготовлена ​​з гнучкою сверх якісної позолоченою фольги, що дозволяє уникнути залипання капсуля навіть на значних рівнях звукового тиску. Конструктивно капсуль зафіксований на антивібраційному підвісі і захищений металевою сіткою товщиною 3 мм, яка додатково захищає мембрану від потоків повітря і різких звуків "б" і "п".

Модель C414XLS має можливість перемикання на кнопках декількох режимів рівня: -6 дБ / -12 дБ / -18 дБ при дуже гучних джерелах звуку, а також вбудований ВЧ фільтр з двома режимами: спад 12 дБ / октаву з точкою зрізу 40 або 80 Гц і спад 6 дБ / октаву з точкою зрізу 160 Гц. Виставлений режим підсвічений зеленим світлодіодом.

Мікрофон AKG C414 XLS буде вельми корисний в кіновиробництві (озвучування, дубляж), а також в професійних студіях звукозапису для запису живих музичних інструментів (підходять струнні, гітара, піаніно, рояль, брас група) і голоси (сольні вокальні партії і бек-вокал).

 

Характеристики

Відгуки AKG C414XLS

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено