Каталог товарів
Код 10527
  • Мікрофон AKG C417L

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

AKG C417L - мікрофон конденсаторний всеспрямований петличний. Він володіє круговою характеристикою спрямованості і широкою смугою робочих частот - прекрасними якостями для мовної або театральної роботи. Звучання надзвичайно відкрите і природне, частотна характеристика по осі спрямованості - лінійна, що ідеально для одночасної роботи з декількома мікрофонами.

C 417 петличний мікрофон серії MicroMic гідний внесок AKG в колекцію мініатюрний недорогих "петлічек", С 417 - найменший з них, і його ціна - теж найнижча серед конкурентів. Він володіє круговою характеристикою спрямованості і широкою смугою робочих частот - прекрасними якостями для мовної або театральної роботи. Звучання надзвичайно відкрите і природне, частотна характеристика по осі спрямованості - лінійна, що ідеально для одночасної роботи з декількома мікрофонами. Система поставляється в різних конфігураціях, в т.ч. тілесного кольору, з безліччю сполучних перехідників різної довжини і формату.

У комплекті з кожним С 417 користувач отримує два держателя- "кліпси" і ковпачки вітрозахисту. З 417 B-lock - мікрофон петлічний З 417 L - мікрофон конденсаторний всеспрямований петличний З 417 P B-lock - мікрофон петлічний тілесного кольору С 417 P / L - мікрофон петлічний тілесного кольору o B-Lock версія - з 1/8 "міні джек з різьбовою фіксацією для використання з автономним блоком живлення В 29, з адаптером живлення МРА II, або з портативним передавачем радіосистеми WMS 300. o L-версія - з мініатюрним 3-контактним роз'ємом для підключення до портативних передавачів радіосистем WMS 40/60/61" ВО".

Характеристики

Відгуки AKG C417L

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено