Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 6667
  • Навушники AKG K182

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

AKG K182 — професійні повнорозмірні навушники для моніторингу. Вони дають змогу максимально точно почути всі особливості звукового матеріалу. Для прихильників якісного аудіо це особливо привабливо, адже виробник вважає, що навушники цілком підходять і для «непрофесійного» використання. Точність і чистота саунду AKG K182 дає змогу повністю проникнути в душу музики.

Модель має закрите акустичне оформлення. Завдяки низькому імпедансу і 50 мм динамікам із великим запасом звукового тиску навушники AKG K182 можна використовувати і зі стаціонарними, і з мобільними пристроями. Серед інших переваг AKG K182 варто зазначити складаний механізм 3D-axis. Для зручності транспортування і зберігання це важливо — навушники в складеному стані займають мінімальний об'єм. AKG K182 мають зручні амбушюри, що забезпечують необхідний рівень комфорту під час тривалих сеансів прослуховування. Навушники комплектуються довгим знімним кабелем і різьбовим перехідником із «міні-джек» на «джек».

AKG K182 отримали привушні амбушюри з поворотними чашками. Зовні навушники відразу заявляють про свій рівень — тут застосовані високоякісні композитні матеріали в поєднанні з металом. Професійне призначення навушників передбачає підвищену міцність і довговічність усіх елементів їхньої конструкції — значить AKG K182 можуть витримати багато. Вони мають зручне наголов'я; на голові вони сидять, як і мають сидіти якісні навушники. З погляду якості та дизайну ці навушники випереджають свій клас.

Частотна характеристика AKG K182 перекриває чутний людиною діапазон, а про повнорозмірні 50 мм драйвери (динаміки) AKG каже: «Сміливо роби голосніше!» Модель має підвищені показники потужності та чутливості. AKG K182 однаково впевнено почуваються, працюючи від мобільних пристроїв і від стаціонарних джерел аудіосигналу. Особливості AKG K182 дають змогу використовувати їх навіть у галасливому оточенні — їхнє потужне й одночасно чисте звучання ніщо не зможе заглушити.

Характеристики

Відгуки AKG K182

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено