Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 792
 • Навушники AKG K701 White

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Змінний кабель
  Зручні та легкі
  Велюрові амбушюри
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Поставка включає м'які велюрові амбушюри для зручного та довготривалого прослуховування

Опис

AKG K701 - повнорозмірні навушники відкритого типу з плавним тональним балансом звуку, продуманою ергономікою та автентичним австрійським дизайном. Довгий реліз багатьох примірників говорить про те, що пристрій, про який йде мова, безумовно, був успішним і завоював значну популярність серед переконливої кількості звукорежисерів і аудіофілів. 

Технічні особливості

Дана модель має преміальні матеріали виробництва корпусу (метал, шкіра, матовий пластик) і невелику вагу в порівнянні з конкурентами. Конструкція передбачає механізм автопідстроювання регулювання наголів'я для стабільної і комфортної посадки; чаші оснащені м'якими вельветовими амбушюрами збільшених розмірів для довгого і тактильно приємного сприйняття навушників. Вбудований подовжений кабель (3 м) покликаний уберегти користувача від недоречного відчуття просторової скутості.

Звук

AKG K701 – профільні hi-fi монітори відкритого акустичного оформлення, вивірено відтворюють аудіоматеріал без тенденції до вираженого характерному забарвленню звучання, за винятком легкої загальної теплоти звукової картини. В цілому, звучання характеризується як чесне, збалансоване і спокійне: з пружним зібраним басом, м'якими мелодійними СЧ і дзвінким повітряним діапазоном верхніх частот, які, до того ж, позбавлені схильності до нав'язливості і характерного "сипучого" тембрального забарвлення. Уявна сцена досить широка і належним чином структурована, з правильно розмежованими музичними трактами учасників ансамблю.

Враховуючи, що для даного пристрою передбачені чаші, забезпечені прорізами для відводу залишкового резонансу і циркуляції повітря, отримуємо більш сприятливі умови для тривалого прослуховування аудіоконтенту. Слідуючи європейським традиціям всебічно продуманого поєднання процесів розробки та виробництва, К701 отримали більшість затребуваних властивостей і характеристик органічного студійного рішення. При цьому, основним, визначальним популярність, перевагою моделі є впізнаваний чистий референсний звук, що впливає безпосередньо і алгоритм прийняття рішення про придбання саме продукції підрозділу АКГ.

Характеристики

Відгуки AKG K701 White

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено