Каталог товарів
Код 841
 • Навушники AKG K712 Pro

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Зручні та легкі
  Саундмаг рекомендує
  Вибір професіоналів
  Велюрові амбушюри
 • 10 056 грн 11 829 грн
Особливості
 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Професіонали обирають надійні та якісні продукти, що не підведуть їх у самий невдалий момент, і в той же час, обладають високою якістю запису чи відтворення звуку

 • Поставка включає м'які велюрові амбушюри для зручного та довготривалого прослуховування

Опис

AKG K712 Pro повнорозмірні динамічні навушники відкритого типу. Компанія AKG формує К-серію з міркувань відмінності професійного застосування 

 • для кількох етапів студійного процесу;
 • для різних спеціалізацій саунд-майстрів;
 • для роботи з музичним матеріалом.

Модель AKG K712 Pro умовно відноситься до рок-, поп, хіп-хоп напрямку. При зведенні мелодій цих жанрів користувач чує найдрібніші нюанси ритмічної групи. AKG K712 Pro є посилення баса (за інформацією AKG - рівно 3 дБ). А відкрита ззаду конструкція не стримує рух повітря, а, навпаки, дозволяє драйверу розгулятися в низькочастотній області.

Загальними і основними особливостями моделей K-серії є природний звук, з яким буде працювати професіонал.

Споживчий звук (багато-багато басів і яскраво-яскравий хай) не є питанням зручності і гарантії низької втоми в тривалій роботі. Дивлячись на AKG K712 Pro, важко повірити, що вони покажуть лише 235 г на вагах. Удавана масивність візуально компенсується невагомими і граціозними дугами наголов’я, за якими їздить беззамкова шкіряна перемичка. З функцією - м'яким покриттям голови і навіть розподілом ваги навушників - вона відмінно справляється.

Усередині велюрових амбушюрів «нічого не тиснє» вуха просторо, хоча постачальником якісного звуку є 45-міліметровий випромінювач, а чистий геометричний розмір мембрани ще менше - 40 мм в діаметрі.

Так, «мертвої» тиші в K712 Pro не буде досягнуто, в задній частині чашки - решітка, не товстий шар звукоізоляції. Ще раз, AKG K712 Pro - це не поїздка на метро, а моніторинг звуку в студії, де все підлягає слуху музики і нічого, крім музики.

З урахуванням специфіки використання в комплекті 712 ставлять другий кабель - спіраль. У царстві звуку і прірви проводів, тому при стиснені пружини кабель робиться умовно-коротким, що сприяє процесу зменшення хаосу. Обидва кабелі - скручені і прямі - мають хорошу якість і з'єднуються через міні XLR роз'єм в ліву чашку навушників.

Остання технічна деталь: сумарний опір K712 Pro - 62 Oma. І це своєрідні натяки, мовляв, ви любите суперкач, любов і навушники преамп, друже.

Таким чином, ви занурююйте вуха в зручний простір K712 Pro.

Характеристики

Відгуки AKG K712 Pro

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями