Каталог товарів
Код 6585
  • Навушники AKG K812PRO

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • 48 879 грн
Опис
AKG K812 Pro

Вдосконалені динамічні навушники відкритого типу. Повний розмір і форма, яка майже один в один відтворювалася з моменту виходу 701-ї моделі, повторилася в найближчій родичці - 712-й Pro. Ці моделі полюбилися професіоналам і модель AKG K812 стала продовженням низки, акумулювавши інновації, які накопичені в компанії AKG.

Перш за все, модель отримала міцний металевий (алюмінієвий) каркас. Молодші моделі не назвеш крихкими, але 812-я і зовсім справляє враження вічної. Необхідний приріст ваги до 390 г був необхідний, адже 53-міліметрові драйвери з діапазоном відтворюваних частот (від 5 до 54 тисяч Гц) і двошарова звукова котушка вимагають додаткового об'єму і посиленої підвіски. Такий великий діаметр драйвера - новий досвід для AKG, тому компанія намагалася чітко помістити об’ємний динамік в наднадійний корпус з магнітною системою, яка створює поле з індукцією півтора Tesla.

Через рівномірний розподіл ваги слухач не відчуває тяжкості навушників. А шарнірне з'єднання з двома ступенями свободи дає гнучке регулювання чашки до особливостей голови і щільне прилягання. У правій чашці є 3-контактний міні XLR роз'єм (роз'єм LEMO) для прикріплення знімного кабелю з чистої безкисневої міді. Загальний опір навушників становить 36 Ом, а це означає, що не повинно бути ніяких проблем з джерелом, здатним їх розгойдати. Теоретично потужності виходу смартфона вистачить. Однак, щоб розкрити потенціал AKG K812 Pro в повну силу, чистого і природного звучання, варто вибрати джерело звуку і ЦАП, що відповідає класу хай-энд. Так чи інакше, можна обійтися і без великого підсилювача.

Баланс частот дозволяє говорити про нейтральний характер звучання AKG K812 Pro і точне відображення того, що притаманно музичній композиції його автора. Однак не можна застосовувати визначення «аналітичного» до нестійкого звучання 812, яке підходить тільки для розсічення в умовах студійної роботи звукорежисера. Навушники K812 Pro воістину музичні і, крім філіграної презентації мікроскопічних деталей, здатні щедро дарувати радість зануреному в музику.

Відкрита архітектура навушників диктує деякі правила їх використання:

  • затишна обстановка в домашніх умовах або студії, коли слухачеві не заважає зовнішній шум, а іншим - звук незамкнутої системи;
  • хороше обладнання для відтворення, що дозволяє відчути, наскільки технічно досконалим є K812 Pro. 

Стіни невеликої студії будуть відповідно розширені до звучання твору, практично варіюються від розміру величезного місця проведення рок-фестивалю до інтимного виступу один на один з музикантом. У будь-якому масштабі ви почуєте кожен прилад, і «побачите» його положення в просторі.

Злитий звук 812 важко уявити, розібраним на компоненти, але якщо ви спробуєте, то:

  • в області НЧ буде глибокий чітко визначений бас, з явними ознаками пробивання;
  • звучання СЧ, де всі емоції на своїх місцях.

Середина здатна порушити не тільки професійних звукорежисерів, але і «простих людей», які цінують хорошу музику; - ВЧ, крайній передній частині якого прихований десь в небі 54К, не схильні до надмірної яскравості і збалансовані. Якщо коротко описати AKG K812 Pro, доречні наступні епітети: простір, реалізм, дивовижна відкритість і багато-багато повітря.

 

Характеристики

Відгуки AKG K812PRO

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями