Каталог товарів
Код 8101
  • Мікрофонна радіосистема AKG WMS40 Mini Vocal Set BD US45B

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG WMS40 Mini Vocal Set BD US45B гарантує чудовий звук і простоту використання при неймовірному співвідношенні ціни і якості. Унікальна технологія HDAP (High Definition Audio Perfomance) забезпечить вас самим реалістичним звуком в будь-який час.

Вокальна радіосистема AKG WMS40 Mini Vocal Set BD US45B є одним з кращих представників із серії початкового професійного рівня. Звукова передача вокальної радіосистеми відповідає всім сучасним вимогам, забезпечуючи найкращу передачу звучання голосу. Вся справа в тому, що AKG WMS40 Mini Vocal Set використовує в своїй конструкції унікальну технологію з власних технологічних розробок, що забезпечує високоякісні можливості передачі вокалу, передаючи найбільш реалістичне звучання без будь-яких спотворень.

Радіосистема є ідеальним робочим комплектом і інструментом для невеликих і маленьких сцен, музичних клубів, презентацій в готелях, спортивних центрах і т.д. Ця вокальна радіосистема працює в режимі UHF (Ultra High Frequency). Крім цього, у вокальній системі застосовується спеціальний SAW фільтр з високою селективністю, що гарантує якісну роботу системи без перешкод, видаючи виключне звучання навіть у важких робочих ситуаціях.

Концепція роботи цієї системи заснована на принципі - включи і працюй. Завдяки одній фіксованій частоті, система здатна швидко активуватися і вступити в активний режим роботи без спеціального вивчення технічної специфікації комплекту.

Система включає в себе приймач SR 40 Mini, ручний мікрофон HT 40 Mini, універсальний блок живлення з адаптерами і батарейку AA.

Приймач AKG SR40 Mini має світлодіоди, які вказують на статус вмикання / вимикання, який приймає сигнал і клиппинг. Включений в комплект поставки блок живлення працює на будь-який змінній напрузі від 110 до 240 В і включає адаптери ЄС, Великобританії, США. Міцний, портативний передавач HT40 Mini пропонує надійні динамічні мікрофонні капсулі, захищені металевим корпусом і поп-фільтром.

Характеристики

Відгуки AKG WMS40 Mini Vocal Set BD US45B

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено