Каталог товарів
Код 10340
  • Мікрофонна радіосистема AKG WMS470 D5 Set BD9

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG WMS470 D5 SET BD9 - бездротова радіосистема з приймачем SR470 і ручним передавачем з динамічним капсулем D5 (600.0 - 605.9 МГц & 614.1 - 630.5 МГц), включає в себе ряд оновлень з попередніх лінійок AKG і забезпечує видатну продуктивність і надійну роботу для користувачів.

Функція автоматичної настройки частоти системи відразу знаходить і відображає всі доступні канали, що робить систему простою навіть для не самих досвідчених користувачів.

Наявність функції пілот-тону запобігає небажані шуми при включенні: приймач відкриє аудіо-канал тільки після того, як буде виявлено пілот-тон передавача. AKG WMS 470 працює з 16 каналами одночасно в тій же смузі частот і з 48 каналами з використанням декількох частотних діапазонів. Передавачі живляться за допомогою однієї лужної, літієвої або Ni-MH змінної батареї, що забезпечує до 14 годин роботи з літієвими батареями.

Крім того, AKG WMS 470 має вбудовану дипольну антену для забезпечення надійної передачі з вихідною потужністю 50 мВт.

 

Характеристики

Відгуки AKG WMS470 D5 Set BD9

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено