Каталог товарів
Код 13916
  • Навушники Asus Strix GO 3.5mm/BT Black (90YH02Y1-B5UA00)

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Ігрова гарнітура Asus Strix GO 3.5mm/BT.

Наодинці з грою

ROG Strix Go BT – ігрова гарнітура, чий високоякісний звук створює ефект занурення у віртуальний світ. Вона підтримує технологію Qualcomm aptX Adaptive для моментальної передачі аудіосигналу з високою роздільною здатністю по бездротовому інтерфейсу Bluetooth, а для підключення до різних ігрових платформ у неї також є провідний інтерфейс 3,5 мм. В гарнітурі реалізовані технологія активного шумозаглушення, яка усуває небажані фонові звуки, і ексклюзивна технологія інтелектуального шумозаглушення для мікрофона, що забезпечує кристально чисте якість голосового зв'язку.

Активне шумозаглушення

Ускользніте від гулу великого міста за допомогою технології активного шумозаглушення і з головою поринете в улюблену гру. Гарнітура заблокує небажані звуки, залишивши лише те, що чутно в самій грі, і при цьому забезпечить реалістичне відтворення високих частот і чіткі баси.

Аудіотехнологія Qualcomm aptX Adaptive

Технологія Qualcomm aptX Adaptive, реалізована в гарнітурі ROG Strix Go BT, дозволяє передавати по бездротовому інтерфейсу Bluetooth аудіосигнал з високою роздільною здатністю і низькою латентністю. Звук буде ідеально синхронізований з відеорядом.

Прискорена підзарядка і тривала автономність

Для роботи гарнітури протягом 5 годин достатньо лише 15 хвилин прискореної підзарядки. При повному заряді акумулятора вона зможе пропрацювати в автономному режимі до 45 годин.

Для ігор на будь-якій платформі

Завдяки двом інтерфейсів – бездротовому Bluetooth і провідного 3,5 мм – гарнітура ROG Strix Go BT може похвалитися широкою сумісністю. Вона легко підключається до ігрових консолей (PlayStation *, Xbox *, Nintendo Switch), смартфонам і комп'ютерів.

* За допомогою кабелю з роз'ємом 3,5 мм.

Мікрофон з шумозаглушенням

У даній гарнітурі застосовується мікрофон з ексклюзивною технологією інтелектуального шумозаглушення, що забезпечує кристально чисте звучання голосу при спілкуванні в ігровому чаті. Її основу складає спеціальний процесор з заснованими на системі штучного інтелекту профілями, здатний ефективно виділяти голос користувача з навколишнього шуму.

Звук формату Hi-Res Audio

Своїм насиченим, чистим звучанням з глибокими басами гарнітура зобов'язана ексклюзивним 40-міліметровим динамікам Essence з герметичними акустичними камерами.

Футляр для перенесення

Гарнітура ROG Strix Go BT – легка, тому з нею буде комфортно під час тривалих геймерських сесій. Складна конструкція полегшує її перенесення. Щоб гарнітуру з усіма супутніми аксесуарами було зручніше брати з собою в дорогу, в комплект поставки входить компактний футляр.

Характеристики

Відгуки Asus Strix GO 3.5mm/BT Black (90YH02Y1-B5UA00)

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено