Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 8070
  • Вініловий програвач Audio-Technica AT-LP3BK

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • 8 999 грн 13 682 грн
Опис

Повністю автоматичний програвач звинувачує від визнаних майстрів з «вертушка» з компанії Audio-Technica (Японія). Серію AT-LP відрізняє вражаюча простота, що поєднується з високою продуктивністю.

Продукт початкового рівня, проте, наділений усіма якостями «дорослого» програвача платівок. У AT-LP3BK змінний картридж ММ-типу AT91R (вкручуючи інший картридж, отримуємо інший звук), ремінний привід та дві передачі – на 33 та 45 обертів на хвилину, можливість грати 7- та 12-дюймові диски.

Виведення звуку здійснюється двома способами (коннект з акустикою – через гнізда RCA на задній панелі пристрою): після посилення вбудованим фонокоректором (натиснута кнопка «Phono»); на зовнішній преамп (натиснута кнопка "Line").

Затримати мелодію Spotify – елементарне завдання, яке під силу навіть дитині. Але вам непідвладно побачити як електричні імпульси «летять» по дротах або по повітрю, складаючись у музичні семпли.

Власнику ж «вертушки» AT-LP3BK доступний цілий спектр незвичайних відчуттів: зважити на руці носій; відчути запах вінілу; на власні очі спостерігати фізичний процес звуковидобування, як голка тонарма механічно «зчитує» музику, канавка за канавкою; почути клацання колісної електрики; відчути живе подих музики.

У XXI столітті заводити Audio-Technica AT-LP3BK або йому такий девайс страшно нераціонально. Доводиться тримати колекцію на великих вінілових «млинцях», де півгодини звучання з одного боку, і на які можна записати лише раз.

Але це настільки чудово, як особисто скакати верхи по прерії, а не спостерігати за вершником по ТБ, у випуску каналу National Geographic.

Модель AT-LP3BK – ультрабюджетна, тому якщо вже записуватися в вініловоди, то стартувати розумно саме з неї. Звук цієї «вертушки» – теплий, з проникливою серединою, з м'ясним фатальним басом – здатний закохати слухача у цей «старомодний» спосіб зберігання та відтворення аудіоінформації.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica AT-LP3BK

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено