Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товарів
Код 11577
  • Audio-Technica AT-LPW40WN

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • Можна послухати наживо в Києві

AT-LPW40WN - це повністю ручний поворотний стіл із ремінним приводом, розроблений для забезпечення оптимальної якості відтворення звуку з вінілу. Він має естетично приємний антирезонансний цоколь із МДФ (деревноволокниста плита середньої щільності) з облицюванням з горіхового дерева для обмеження низькочастотного акустичного зворотного зв'язку та контрольований датчиком двигун для забезпечення точних швидкостей обертання дисків при 33-1/3 та 45 об. Поворотний стіл включає прямий тонарм з вуглецевого волокна з регульованою силою стеження і універсальну головку 1/2 дюйма AT-HS4 з фоно-картриджем з двома рухомими магнітами AT-VM95E. Audio-Technica є лідером у розробці фоно-картриджів вже понад 50 років. років, і цей досвід демонструє універсальний, високопродуктивний картридж AT-VM95E, який постачається з еліптичним стилусом 0,3 x 0,7 мм, але також сумісний з будь-яким змінним стилусом серії VM95, пропонуючи широкий вибір варіантів для будь-якого бюджету та застосування.

AT-LPW40WN оснащений вбудованим фонокорректором і знімним подвійним RCA кабелем , щоб дати можливість прямого підключення до компонентів з або без виділеного входу фоно.

- Повністю ручне керування ремінним приводом з двома швидкостями: 33-1/3 та 45 об/хв. - Двигун оснащений системою датчиків швидкості для підтримки точної швидкості обертання диска. - Повністю ручне керування. - Регульований динамічний антискейтовий контроль. - Професійний антирезонансний, литий під тиском алюміній із гумовим килимком. - AT-HS4 універсальна ½-дюймова головка та AT-VM95E фоно-картридж з двома рухомими магнітами та еліптичним стилусом 0,3 x 0,7 мм. - Картридж AT-VM95E сумісний із будь-яким змінним стилусом серії VM95, пропонуючи широкий вибір варіантів для будь-якого бюджету та застосування. - Прямий тонарм із вуглецевого волокна з гідравлічним демпфуванням та блокованою опорою. - Антирезонансний плінтус із МДФ (деревноволокниста плита середньої щільності) з обробкою з горіхового дерева. - Вбудований фонопідсилювач для фоно або лінійного виходу. - Адаптер змінного струму здійснює перетворення змінного струму на постійний за межами корпусу, знижуючи рівень шуму в сигнальному ланцюгу. - Включає подвійний стереокабель RCA (штекер) до подвійного RCA (штекер), перехідник 45 об/хв, гумовий килимок та чохол, що знімається, на петлях. - Тип 2-ступінчаста, повністю ручне керування. - Серводвигун постійного струму з контролем стабільності швидкості - швидкості 33-1/3 об/хв, 45 об/хв. - Вау та флаттер <0,15% WRMS (33 об/хв) при 3 кГц. - Сигнал-шум > 60 дБ. - Рівень виходу Попередній підсилювач: PHONO: номінальне значення 4,0 мВ. - Попередній підсилювач "LINE": номінальне значення 200 мВ. - Розміри 117 х 420 х 340 (В х Ш х Д мм). - Вага 5,0 кг.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica AT-LPW40WN

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено