Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 3316
 • Навушники Audio-Technica ATH-M30X

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Саундмаг рекомендує
  Надійна конструкція
  Вибір професіоналів
  Складний корпус
 • Можна послухати наживо в Дніпрі
Особливості
 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Надійна конструкція корпусу та чаш, що однозначно подовжить термін служби виробу. Навушникі готові до інтенсивної експлуатації

 • Професіонали обирають надійні та якісні продукти, що не підведуть їх у самий невдалий момент, і в той же час, обладають високою якістю запису чи відтворення звуку

 • Складний корпус дозволяє складати навушники в більш компактний вигляд для підвищення мобільності навушників

Опис

Audio Technica ATH M30X – оновлена ​​покращена версія відомої моделі ATH-M30. Моніторний професійний продукт, який здатний передавати найчистіший, об'ємніший звук, вигідно підкреслюючи та акцентуючи індивідуальність та особливість кожного твору. Детальна передача всіх частот та нюансів, а також басовитість – головні козирі моделі.

Конструкція побудована на базі стійкого металевого "скелета" з опрацьованим шкірою оголов'ям і найніжнішими амбушюрами тонкої роботи, завдяки яким ATH M30 Audio Technica надійно сидять на голові і не створюють дискомфорту при інтенсивному використанні. Миловидний акуратний дизайнерський підхід зовсім не перегукується з попередньою моделлю, ATH-M30X має більш обтічну форму, овальні чаші та складну конструкцію.

Крім самих навушників, комплектація наповнена перехідником 6.3 мм для нових поєднань із висококласною аудіо апаратурою. Audio Technica M30X – професійні навушники, які відкриють Вам нові межі сприйняття високоякісного звучання, комфортного використання та надійності складання.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATH-M30X

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено