Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 14709
 • Навушники Audio-Technica ATH-M50xBT2 Black

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • 7 999 грн
 • Можна послухати наживо в Дніпрі та Одесі
Опис

Audio-Technica ATH-M50xBT2 – оновлені флагманські бездротові навушники.

Японська компанія Audio-Technica представляє оновлені флагманські бездротові навушники ATH-M50xBT2. За заявою виробника, навушники мають високу чіткість і глибокий, точний бас.

Оновлені функції включають покращений прийом голосу, технологію формування променя з двома мікрофонами для більш чітких телефонних дзвінків та спілкування із вбудованим голосовим помічником Amazon Alexa. Додано багатоточкове сполучення, що дозволяє користувачам підключатися по бездротовій мережі до двох пристроїв Bluetooth одночасно. Новинка має режим з малою затримкою та сумісність з кількома аудіокодеками (AAC, SBC та LDAC). Є можливість відрегулювати налаштування еквалайзера та баланс гучності L/R у додатку A-T Connect.

Час автономної роботи батареї становить приблизно 50 годин при повному заряджені і до 3 годин при 10-хвилинній швидкій зарядці через з'єднання USB-C. ATH-M50xBT2 пропонує випромінювачі 45 мм з великою апертурою, конструкцію, що складається з поворотними на 90 градусів навушниками, а також амбушюри професійного рівня і оголов'я ATH-M50x. Стандартні функції включають додаткові аудіокомпоненти преміум-класу, такі як покращений аудіо ЦАП AK4331 та спеціальний внутрішній підсилювач для навушників.

Пристрій має функцію самоперевірки, що дозволяє користувачам чути свій голос у навушниках під час здійснення дзвінків на більшості смартфонів та зручним вимкненням звуку за допомогою натискання кнопки. Увімкнено керування гучністю та вимкненням звуку, музикою та дзвінками, а також доступ до голосових помічників (Amazon Alexa, Google Assistant та Siri). Функція Fast Pair, дозволяє користувачам швидко сполучати ATH-M50xBT2 зі смартфонами та пристроями на ОС Android одним дотиком до пристрою.

Характеристики Audio-Technica ATH-M50xBT2:

 • Конструкція: закрита
 • Частотний діапазон: 15 Гц – 28 кГц
 • Розмір випромінювачів: 45 мм
 • Чутливість: 99 дБ
 • Імпеданс: 38 Ом
 • Вага 340 г
Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATH-M50xBT2 Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями