Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13271
  • Мікрофон Audio-Technica ATR2100x-USB

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • Можна послухати наживо в Києві

Audio-Technica ATR2100x-USB – оригінальний динамічний мікрофон, який може підключатися до аудіоапаратури за допомогою двох типів інтерфейсів (XLR та USB). Крім опції мультипідключення, пристрій відрізняється добротною збіркою, якісним звучанням та доступною вартістю.

Зовні ATR2100x-USB виглядає досить звично: класичний звукоприймач із металевою сіткою + металевий тримач із тумблером включення. Головною ж зовнішньою відмінністю даного мікрофона від побратимів є наявність трьох інтерфейсів підключення, що зайняли нижній торець корпусу. Серед них популярний роз'єм XLR, який знадобиться для роботи мікрофона в парі зі звуковою картою, мікшерним пультом або комбопідсилювачем; сучасний USB type-C – для підключення ATR2100x-USB до ПК або смартфону, а також 3.5-мм навушниковий джек, за допомогою якого можна моніторити запис (для підключення USB). Примітно, що вся потрібна комутація передбачена комплектом постачання за промовчанням.

Audio-Technica ATR2100x-USB оснащений актуальним АЦП-модулем, за допомогою якого можна записувати файли з максимальною роздільною здатністю ≤24 біт/192 кГц. Крім того, девайс оснащений підсилювачем, який усуває головний недолік динамічних мікрофонів - компромісну чутливість. До речі, преамп працює лише у USB-режимі підключення. Що стосується мікрофонного капсуля, то тут ситуація досить звична: ATR2100x-USB оснащений динамічним варіантом з кардіоїдною спрямованістю. Важливо також згадати про оригінальну фічу мікрофона - здатність записувати звук відразу з обох каналів: USB і XLR.

Audio-Technica ATR2100x-USB порадує користувача м'яким, об'ємним і досить чистим звучанням, якому, до того ж, властиві такі атрибути, як насиченість обертонами, мала частка паразитних артефактів (ефект придихання, сибілянти) у загальній тональній гамі, а також розвинений динамічний малюнок. Варто відзначити і вміння мікрофона щодо достовірності передавати тембр голосу та музичних інструментів – без надмірного пом'якшення чи підфарбування.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATR2100x-USB

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено