Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14446
  • Акустична система AudioEngine B2 Walnut

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Насолоджуйтесь високоякісним звуком з Bluetooth-динаміком Audioengine B2.

Цей динамік видає до 60 Вт загальної потужності завдяки своїй стереосистеми і включає в себе два 2,75-дюймових кевларових вуфера і 0,75-дюймові твітери з шовковим куполом. Bluetooth 5.0 вбудований для бездротової потокової передачі звуку з таких пристроїв, як смартфони і планшети. Цей динамік також підтримує aptX, який забезпечує якість звуку, подібне компакт-диску, в поєднанні з іншими аудіоджерела з підтримкою aptX.

В динаміку Bluetooth Audioengine B2 використовується ЦАП TI PCM5102A для високоякісного цифро-аналогового перетворення. На додаток до вищезазначеного Bluetooth-з'єднання, цей динамік оснащений входом 3,5 мм на задній панелі. Цей інтерфейс дозволяє підключати самі різні провідні аудіоджерела. B2 оснащений корпусом з МДФ товщиною 18 мм, облицьованим натуральним деревом.

Характеристики цифро-аналогового перетворювача

У акустичної системі B2 Bluetooth використовується ЦАП TI PCM5102A, який відомий своїм низьким рівнем шуму і високою точністю відтворення. Завдяки високим характеристикам відносини сигнал-шум PCM5102A цифровий сигнал перетворюється (підвищується дискретизація) в 24-бітний формат з додатковою перевагою перетворення і фільтрації джерела живлення з потрійним резервуванням.

Розширений бездротової діапазон

Деякі динаміки Bluetooth мають обмежений діапазон, зазвичай в межах однієї кімнати. Завдяки ретельній схеми управління сигналом і налаштування антени, B2 спроектований так, щоб досягати інших кімнат у вашому будинку без шкоди для якості звуку.

Високоякісне аудіо по Bluetooth

B2 підтримує кодування aptX - вдосконалений аудіокодек Bluetooth, призначений для забезпечення якості звуку, подібного компакт-диску, при використанні з сумісними джерелами звуку. B2 має зворотну сумісність з усіма попередніми реалізаціями Bluetooth, тому ви можете передавати музику по бездротовій мережі з самих різних аудіоджерел з підтримкою Bluetooth.

Аудіо компоненти, виготовлені на замовлення

Audioengine розробляє власні твітери, вуфери і багато інших важливих компонентів. Такі компоненти, як тороїдальні трансформатори, магніти та джгути проводів, які не виробляються на заводі, виготовляються на замовлення відповідно до їх специфікацій. Кабінети, драйвери, конструкції портів для низьких частот, підсилювачі і кросовери налаштовані разом для кожної моделі Audioengine.

На основі дизайну студійного монітора

Студійні моніторні колонки використовують продюсерами и інженерамі в студіях звукозапису. Вони розроблені з теоретичної плоскою частотною характеристикою, яка дозволяє звукоінженеру создать залишкової мікс таким чином, щоб записана музика добро звучала на більшості других динаміків. Хоча динаміки Audioengine не призначені для использование около студійних моніторів ближнього поля, в динамиках Audioengine використовують аналогічні високотехнологічні розробки, компоненти та філософію дизайну.

Динаміки

Audioengine використовує високочастотні динаміки аудіофільскої якості, що охолоджуються феромагнітною рідиною, з шовковими куполами і неодимовими магнітами. Шовкові твітери спроектовані так, щоб добре працювати в умовах високої потужності, а конструкція з боковим приводом забезпечує плавний відгук. Низькочастотні динаміки виготовлені з кевларового стекловолоконного композитного матеріалу з гумовим підвісом. Кевлар - міцний матеріал, а це означає, що НЧ-динамік зберігає свою форму при роботі на високій гучності. Оскільки динаміки мають міцну конструкцію, решітки динаміків не потрібні.

Корпус

Щоб звести до мінімуму небажані резонанси і спотворення, корпуси Audioengine мають товсті стіни з МДФ з високим вмістом смоли і великі внутрішні розпірки. Також використовується важкий внутрішній звуковбирний матеріал для зменшення небажаних звукових відображень всередині корпусу. Корпус B2 унікальний тим, що він має два додаткові корпуси для запобігання перехресних перешкод, в той час як на кожній стороні є власний налаштований слот для низьких частот на передньому порту.

Підсилювач потужності

Підсилювачі класу A / B в акустичних системах Audioengine представляють собою аналогові конструкції з помірним рейтингом. Кожна підсистема налаштована разом для всіх моделей, забезпечуючи ефективну роботу, що вимагає менше енергії, ніж пасивні динаміки і окремі підсилювачі. Також включений режим очікування з автоматичним переходом в режим для економії енергії, коли ви не слухаєте музику.

Екранування

Обидва драйвера мають магнітне екранування, що забезпечує захист CRT-дисплеїв і музичних плеєрів з жорсткими дисками.

Додаткові можливості

  • Призначений для настройки за секунди з простим сполученням пристроїв без програмного забезпечення
  • Вбудоване джерело живлення з автоматичним перемиканням напруги
  • У комплекті сумка для динаміка з мікрофібри для перенесення
Характеристики

Відгуки AudioEngine B2 Walnut

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено