Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14473
 • Пасивная акустика AudioEngine P4 Passive Speakers Natural Bamboo (Пара)

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 •  
   
   
Опис

Пасивні динаміки AudioEngine P4 ідеально підходять для стереоресіверів, інтегрованих підсилювачів і лампових підсилювачів.

Пасивні гучномовці

Пасивні динаміки P4 дозволяють насолоджуватися зазначеним нагородами звуком Audioengine за допомогою наявного вбудованого підсилювача або стереоресівера.

Особливості:

 • 2-смугова пасивна конструкція з портами на передній панелі
 • Корпуси ручної роботи
 • ВЧ-динаміки з шовковим куполом і НЧ-динаміки з арамідного волокна

Компактний дизайн

Пасивні колонки P4 - це повнофункціональні поличні колонки розміром з сателітну колонку.

Метою P4 було розробити невеликий, але потужний поличковий динамік для людей, у яких вже є ресивери або підсилювачі об'ємного звуку і які шукають такий же звук і якість Audioengine в пасивних динаміках.

Адаптаційність

Пасивні динаміки P4 ідеально підходять для цифрових гібридних підсилювачів, а також для стереоприймачів, інтегрованих підсилювачів і лампових підсилювачів. P4 має номінальний опір 4 Ом, але буде відмінно звучати при підключенні до будь-якого ресивера або інтегрованого підсилювача потужності з вихідним опором динаміка 4, 6 або 8 Ом.

Класичний звук

Моделі з живленням і пасивні динаміки мають схожий звук і настройку, тому ви можете бути впевнені в нашому фірмовому звуці незалежно від того, яку модель ви виберете.

Характеристики

Відгуки AudioEngine P4 Passive Speakers Natural Bamboo (Пара)

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено