Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10623
  • Мікрофон Beyerdynamic CK 930 T Set

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic CK 930 має надзвичайно компактний конденсаторний мікрофонний капсуль, який призначений для роботи з окремим зовнішнім підсилювачем. CK 930 оптимізований для найточнішої передачі звуку при мінімальних розмірах.

Цей мікрофон має високий коефіцієнт співвідношення сигнал/шум та рівну амплітудно-частотну характеристику з невеликим підйомом в області високих частот, що в комплексі забезпечує реалістичну передачу звучання практично будь-якого голосу або інструменту.

Відмінне нівелювання позаособового шуму, властиве капсулю з кардиоїдною діаграмою спрямованості, зводить до мінімуму ризик виникнення зворотного зв'язку при застосуванні цього мікрофона в звукопосилювальних системах.

Атенюатор на 15 dB і висока чутливість роблять CK 930 ідеальним рішенням для зняття звуку або озвучення мовлення. Цей мікрофон може застосовуватися в студіях теленовин або в досить тісних оркестрових ямах, і це далеко не всі варіанти сфер його застосування.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic CK 930 T Set

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено