Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10492
  • Мікрофон Beyerdynamic Creator 24

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic Creator 24 – набір для звукозапису (стримінгу, подкастингу), який складається з навушників Beyerdynamic DT 240 PRO (5 – 35,000 Гц, 34 Ом, витий кабель 3 м) та мікрофону Beyerdynamic FOX (конденсаторний, кардиоїда, 20 – 20,000 Гц, живдення від USB), аксесуари в комплекті (набір поставляється в 2 коробках).

Ваші навушники DT 240 PRO забезпечують фірмовий Байєрівский звук з насиченим глибоким басом, яскравими середніми частотами та чистими високими частотами. Вихід для навушників FOX оснащений функцією моніторингу з нульовою затримкою, що забезпечує максимальну точність запису. Ця розумна комбінація гарантує професійний звукозапис, якого ви заслуговуєте.

Ваш FOX захоплює звук всюди. Запис пісень, подкастів та голосу за кадром. FOX надихає своєю студійнлю якістю 24 біт/96 кГц, яка характерна професійним студіям звукозапису. Виділіться з натовпу завдяки справжньому звуку.

Компактний дизайн DT 240 PRO забезпечує зручність використання навушників, враховує ваш мобільний стиль життя і забезпечує відмінну студійну роботу в будь-якому середовищі.

Чудова ізоляція від фонового шуму в поєднанні з потужними динамічними перетворювачами підходить для будь-якої студії або мобільного застосування. Безпосередньо перевіряйте свої записи на місці та працюйте над своїми проектами під час подорожей.

Випробуйте нову свободу творчості! З CREATOR 24 ви успішно реалізуєте свій музичний задум, озвучите фільм або запишете подкаст. Цей мобільний комплект звукозапису підходить для творчих професіоналів. Ви отримуєте повний пакет, щоб бути вільним.

Бути творцем – це не робота з 9 до 6, а 24-годинна пристрасть! Ви працюєте в своєму власному темпі, щоб створити те, чого ніколи не було раніше. Мистецтво – це спроба зробити світ прекраснішим. Змініть життя людей вашим індивідуальним стилем. Успіх означає більше, ніж послідовники або лайки,– це скоріше про вашу цінність та визнання. Вірте в свою творчість!

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Creator 24

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено