Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 8797
 • Навушники Beyerdynamic DT 240 Pro

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Змінний кабель
  Зручні та легкі
  Саундмаг рекомендує
  Надійна конструкція
 • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі та Одесі
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Надійна конструкція корпусу та чаш, що однозначно подовжить термін служби виробу. Навушникі готові до інтенсивної експлуатації

Опис

Beyerdynamic DT 240 Pro

Динамічні навушники закритого типу від компанії Beyerdynamic (Німеччина). Маючи статус повнорозмірної, модель візуально виглядає досить компактною, на голові відчувається досить легкою (результат зважування – 196 г). У підсумок не пішла маса кабелю: він знімний і в лічені секунди може бути замінений на інший, хоча і стоковий варіант заслуговує відмінної оцінки за якість та надійність.

Ергономічне наголів'я - широке і м'яке, виконано з глибоким розумінням специфіки роботи «Звукач». Після багатогодинної зміни біля пульта перегляд професії не стає головним завданням саундінженера. Адже ці «вушка» сидять зручно, просто зростаються з головою і слуховим апаратом, ефективно відсікаючи зовнішні шуми.

Усередині ж організовано музичний простір, побудований за законами гармонії. З одного боку, діапазон Beyerdynamic DT 240 Pro розкладений по поличках: тугий бас, гладка серединка і помірно гострі високі частоти. З іншого боку, навушники звучать цілісно, дозволяючи оглянути повну аудіокартину, не оминаючи дрібні деталі. Характеристики віртуальної сцени дуже близькі до реальних: точний, об'ємний розподіл за шириною і глибиною, доповнений реалістичним позиціонуванням вокалу та інструментів.

Низький 34-омний імпеданс уможливлює використання навушників в зв'язці з мобільними джерелами при роботі «в полях».

Добавка «Pro» визначає для моделі професійну сферу застосування. При виборі Beyerdynamic DT 240 Pro керуються різними мотивами. Наприклад, творці інді-студії формулюють їх так: «купимо недорогі DT 240 Pro, поки не розкрутимося». Але, варто цим бюджетним (за мірками профі) навушників показати себе в справі, як початкове ставлення до них як до аудіопериферії змінюється.

А, якщо пророблених з їх допомогою робіт (відомості, подкасти, озвучення кіно) незмінно супроводжував фінансовий успіх, то девайсу присвоюється категорія «Щасливі навушники» і вони отримують довічну прописку в студії, хоч би круті моделі не мітили на їх місце. До слова, жоден поважаний музичний продюсер НЕ закине стоєврові навушники, скільки б раз вони не окупилися.

Професіоналам необхідно чути набагато більше, ніж простим смертним. Навушники DT 240 Pro - на варті чистоти звуку. Повз них не прорветься навіть незначна «лажа» при запису і мастерингу. У той же час, вони здатні вловити і зберегти по-справжньому вдалі моменти якісного саунду.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic DT 240 Pro

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено