Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10024
  • Мікрофон Beyerdynamic Fox

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic Fox – просунутий мікрофон із USB-підключенням, розроблений для застосування у сфері відеоблогінгу, підкастингу, домашніх студій звукозапису, а також запису outdoor-заходів. Оптимальний варіант розумного співвідношення ціна/якість.

Основним матеріалом виготовлення корпусу Beyerdynamic Fox виступив алюміній із матовою текстурою, пофарбований у благородний темний відтінок. Варто відзначити нетривіальний захист капсуля мікрофона, що застосовується поряд зі стандартною металевою сіткою. Схема управління функціоналом пристрою представлена ​​ручкою регулювання гучності навушникового роз'єму, регулятором балансу звуку між комп'ютером та on-line записом (Mix), а також селектором вибору рівня гейну та клавішею відключення звуку з вписаним у неї світлодіодом. Завершує список елементів кооперації з девайсом порт USB type-C, розташований на тильній стороні корпусу. До речі, дуже порадував комплектний кабель, що одержав міцне тканинне обплетення оранжевого кольору.

Beyerdynamic Fox – це конденсаторний мікрофон з кардіоїдною спрямованістю, оснащений 24-біт ЦАП/АЦП із частотою семплювання аж до 96 кГц. Тобто для роботи з пристроєм користувачеві не знадобиться окрема звукова карта. Внаслідок компетентного підбору комплектуючих з їх подальшим тонким налаштуванням, обране рішення демонструє високу якість аудіозапису, що відрізняється натуральним тональним балансом та зразковим (у класі) динамічним діапазоном. Крім того, виробником реалізовано мінімальну затримку сигналу під час запису з прямим моніторингом через навушники. Важливо згадати і про комплектний ПОП-фільтр, що сприяє кращому захопленню голосу без паразитних акустичних артефактів.

Beyerdynamic Fox – добротний USB-мікрофон, створений для варіативного спектру завдань з вираженою складовою звукозапису. Крім гідного звучання та актуального функціоналу, продукт відзначився і оригінальною лаконічною зовнішністю.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Fox

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено