Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10624
  • Мікрофон Beyerdynamic MC 836

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Конденсаторний мікрофон-гармата Beyerdynamic MC 836 відноситься до пристроїв професійного класу та призначений для запису High-end звуку для кіно- і телепродукції. Завдяки кардиоїдній спрямованості мікрофон не чутливий до бічних фоновим шумів, що дозволяє точно захоплювати цільову звукову картину: мовлення, інструментальний звук, атмосферні шуми тощо. Пристрій використовує фантомне живлення 11 - 48 В. Мікрофон оснащений фільтром високих частот, який за необхідності може відключатися.

Мікрофон-гармата Beyerdynamic MC 836 має компактні розміри і дуже невелику вагу – всього 116 грамів. Ці параметри дозволяють розміщувати мікрофон на "вудці" для професійного запису звуку на знімальній локації або в студії. Корпус мікрофона виготовлений з тонкого металу, покритого захисним матовим напиленням, яке захищає матеріал від впливу навколишнього середовища: вологи, пилу, перепадів температури, а також механічних пошкоджень. Капсуль мікрофона захищений тонкою металевою решіткою, яка не пропускає пил та інші дрібні артефакти, але при цьому не спотворює звук.

Особливості:

  • Кардиоїдна діаграма спрямованості;
  • Робочий частотний діапазон 40 - 20 000 Гц;
  • Чутливість 30 мВ / Па;
  • Імпеданс 200 Ом;
  • Роз'єм стандартний трьохконтактний XLR.
Характеристики

Відгуки Beyerdynamic MC 836

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено