Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 7309
  • Навушники Beyerdynamic MMX 300 the 2nd generation

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Ідеальний звук

Все в деталях. Студійної якості драйвер забезпечує чисте і потужне відтворення звуку у вирішальні моменти гри.

Якщо ви можете почути ворога, ви будете чемпіоном. Приймати правильні рішення в потрібний час. Чути абсолютно всі, навіть найтихіші звуки. Бути завжди на один крок попереду. Чути більше інших, що дає велику перевагу перед супротивником! Выдмінна якість звуку в MMX 300 є результатом більш ніж 90-річного досвіду. Гарнітура впевнено поєднує в собі технології від власної авіаційної промисловості та професійних студій, що дає кришталево чистий звук з вражаючим об'ємом + потужні баси.

Професійна передача голосу

Запорука успішної гри – це командна робота. Ви можете досягти успіху тільки за умови, якщо маєте правильну тактику та виконавців, які з точністю можуть правильно зрозуміти один одного, саме так ви можете придумати ідеальний план. Надзвичайно високоякісний конденсаторний мікрофон гарантує, що ваш голос завжди чутиметься голосно і ясно. Мікрофон має кардіоїдну полярність, поп-фільтр, а також елемент шумозглаження, що в комплексі ідеально підійде для галасливих реалій турніру.

Максимальний контроль

Вбудований кабельний пульт дистанційного управління. У вас все під контролем, навіть у складних ситуаціях турніру. Всі важливі функції, наприклад, відключення мікрофона, регулювання гучності чи прийняття виклику, а також кнопка тимчасового відключення звуку завжди в межах досяжності. Контроль у ваших руках.

Два кабелі включені в комплект, MMX 300 гарнітуру можна використовувати на ПК, ноутбуку або консолі.

Виготовлено в Німеччині

Призначений для використання протягом багатьох, багатьох років. Продукт створено висококваліфікованими інженерами компанії Beyerdynamic у Німеччині. Також девайс характеризується ступенем ручної обробки, що гарантує унікальний рівень якості, внаслідок чого гарнітура прослужить багато років.

Особливості:

  • Професійна ігрова гарнітура
  • Наявність системи шумозаглушення
  • Драйвери студійної якості
  • Професійна передача голосу
  • Висока якість матеріалів та виготовлення
  • Вироблено в ручну в Німеччині
Характеристики

Відгуки Beyerdynamic MMX 300 the 2nd generation

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено