Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 11140
  • Спікерфон Beyerdynamic Phonum

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic Phonum – фірмовий спікерфон професійного позиціонування, створений для проведення телефонних/інтернет переговорів та конференцій. Вибране рішення порадує тематичну аудиторію лаконічним дизайном, зручністю експлуатації та фірмовим чистим звучанням.

У ролі основного матеріалу виготовлення корпусу пристрою виступив шліфований алюміній, пофарбований у лаконічний відтінок. Варто відзначити оригінальний постамент, що служить за сумісництвом бобиної для зручного змотування кабелю. До речі, Phonum підключається до ПК (наприклад, для використання Skype) і відновлює заряд вбудованого акумулятора вже за допомогою актуального USB type-C, що не може не тішити. Але слушно зазначити, що девайс все-таки більш орієнтований на мобільне використання, на що натякають актуальний чіп Bluetooth v.4.2, наявність модуля NFC, а також ємний акумулятор (2600 мАч), що забезпечує аж до 12 годин автономної роботи. На окрему увагу заслуговує схема управління функціоналом, представлена ​​сенсорними клавішами, натискання яких супроводжується приємним звуковим сигналом. Примітно, що всі кнопки поєднані зі світлодіодними індикаторами, що відрізняється оптимальним рівнем яскравості. Крім того, є і світлодіоди, що сповіщають про обраний режим роботи мікрофонів.

Beyerdynamic Phonum оснащується 2” downfire-динаміком (120 Гц – 10 кГц), що звучить у режимі surround. Що стосується безпосередньо манери аудіомовлення акустики, то тут насамперед відзначаємо витриманий тональний баланс, що виключає домінування окремих частотних відрізків. Бас звучить щільно, розбірливо та об'ємно; середні частоти подаються чисто, інформативно та тембрально автентично, тоді як ВЧ відігруються дзвінко, детально та мелодійно, зберігаючи виправданий кількісний склад. Загалом, доцільно підсумувати, що, незважаючи на схильність до виконання комунікативних завдань, спікерфон підходить і для комфортного прослуховування музики. На завершення важливо згадати про сетап з трьох чутливих конденсаторних мікрофонів, які можуть працювати в трьох паттернах спрямованості: кардіоїдному, всеспрямованому та наступному за джерелом звуку "Gecko Follow Mode". До речі, мікрофони отримали елемент придушення шумів, який сприятливо впливає на ясність мовного меседжу учасників переговорів.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Phonum

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено