Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10715
  • Мікрофон Beyerdynamic Team Tygr

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic Team Tygr – тематичний комплект, що складається з повнорозмірних навушників TYGR 300 та USB-мікрофону Fox. Вибраний сетап допоможе досягти високої якості звучання вашого контенту, не вдаючись до необґрунтованих витрат.

                                                                                                                         Компоненти:

Beyerdynamic TYGR 300 – повнорозмірні монитори відкритого типу з характерним збалансованим звучанням, позбавленим гіпертрофованого басу та надмірно яскравих ВЧ. До слова, навушники порадували умінням чітко позиціонувати окремі складові звукової картини, що безумовно допоможе геймеру під час напружених баталій. Конструкція пристрою об'єднала як пластикові (чаші), так і металеві (шарніри, сердечник оголів'я) елементи. На окрему увагу заслуговують комплектні велюрові амбушури, що дозволяють ушним раковинам "дихати", тим самим оберігаючи користувача від відчуттів швидкої втоми. Варто відзначити і прямий незнімний шнур завдовжки 1.6 м, який відзначився м'якою силиконовою ізоляцією та наявністю обмежувача перегину.

Beyerdynamic Fox – конденсаторний мікрофон кардіоїдного типу, оснащений 24-біт ЦАП/АЦП (част. дискр. 96 кГц) та підсилювачем для навушників. Основним матеріалом виготовлення корпусу виступив матовий алюміній, пофарбований у благородний темний відтінок. Схема управління функціоналом представлена ​​ручкою регулювання гучності навушників, регулятором співвідношення захопленого мікрофоном аудіопотоку та відтворюваних (в режимі звукової карти) файлів (Mix), а також селектором вибору рівня гейну та кнопкою Mute з вписаним у неї світлодіодом. Примітно, що Fox вже оснащується портом USB type-C, що не може не надихати. З більш профільних характеристик девайса слід зазначити мінімальну затримку сигналу під час моніторингу в реальному часі, високу чутливість та широкий динамічний діапазон.

Beyerdynamic Team Tygr – ультимативний звуковий сетап, який стане надійним компаньйоном професійному стрімеру або геймеру. Розроблено та виготовлено в Німеччині.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Team Tygr

Soundmag
Налаштування збережено