Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 3642
  • Мультимедійна акустика Bose Companion 2 III

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Bose Companion 2 III - 3-тє покоління компактних комп'ютерних колонок ближнього поля від іменитого виробника, молодша модель в лінійці мультимедійної акустики. Завдяки об'ємному басовитому звучанню, продуманій ергономіці та оригінальному впізнаваному дизайну даний аудіопристрій є одним з найпопулярніших домашніх і офісних рішень по всьому світу.

Сателіти Bose Companion 2 III виконані з практичного матового пластика в дизайні, що нагадує ретро-стилістику. Набір інтерфейсів представлений аудіоджеком для конекту з ПК та окремим AUX входом - для підключення різноманітних аудіоджерел при відсутності або ж неактивному стані комп'ютера. Слот для навушників розташований на лицьовій панелі, поруч з ручкою регулювання гучності, що, безсумнівно, раціональне рішення. Вихідна потужність акустики становить 5 Вт на канал при імпедансі в 4 Ом.

У порівнянні з основними конкурентами в класі базової мультимедійної акустики, модель Companion 2 III володіє більш детальним звучанням з дещо підкресленим низькочастотних діапазоном, що буде точно оцінено цільовою аудиторією пристрою. Завдяки застосуванню динаміків із запатентованою технологією N.F.S.E. (Near-Field Spacious Enhancer), слухач отримує широку сцену з характерним просторово вираженим звучанням музичного контенту. Щодо запасу гучності, система демонструє скромні показники, підхожі лише для озвучення невеликих житлових і офісних приміщень.

Другий Компаньйон від Боуз протягом досить тривалого часу утримує лідерські позиції в боротьбі за звання оптимального лаудспікера для повсякденної роботи в домашніх або офісних умовах. І причинами тому послужили стриманий, позбавлений азіатської химерності, дизайн, висока якість виготовлення, належне звучання і комп’ютерно орієнтована ергономіка.

Характеристики

Відгуки Bose Companion 2 III

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено