Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 11464
  • Мультимедійна акустика Bose Home Speaker 300 Triple Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  •  
     
Опис

Bose Home Speaker 300 – молодша колонка сімейства Smart Home з підтримкою як Wi-Fi, так і Bluetooth. Крім цього, акустична система підтримує протокол AirPlay 2 для пристроїв Apple, що дозволяє легко організовувати мультирум-відтворення, а також має на борту вбудованого голосового помічника - Google Assistant або Amazon Alexa (підтримка залежить від регіону).

Видатний звук. Оптимальний розмір

Колонка Bose Home Speaker 300 забезпечує приголомшливий бас і реалістичний звук на 360° з досить компактного корпусу. Акустична система розроблена так, що звук поширюється в усіх напрямках, отже музика звучатиме максимально природно.

Ви будете почуті

Спеціально розроблений мікрофонний сет з 6 мікрофонів чудово вловлює ваш голос, тому колонка почує вас, навіть якщо буде голосно грати музика. Усе ще не впевнені, що колонка вас чує? Делікатна світлова індикація на передній панелі покаже, якщо колонка слухає, думає або відповідає вам. Чи, може, не хочете, щоб Home Speaker 300 вас чула? Просто натисніть на кнопку відключення мікрофону на верхній панелі для дезактивації мікрофонної системи уловлювання голосу. Всі інші функції колонки будуть працювати в повному обсязі.

Вбудований голосовий асистент

Завдяки вбудованим голосовим асистентам, таким як Google Assistant і Alexa, всі ваші улюблені музичні композиції знаходяться в швидкому доступі. Програвайте музику, ставте на паузу, перемішуйте треки, переходьте до улюбленої музики - і все це без допомоги рук. Завдяки Google Assistant і Alexa, ви отримаєте миттєвий доступ до мільйонів плейлистів, альбомів і багато чого іншого за допомогою вашого голосу. Але музика це тільки початок. У вас також є доступ до таких речей, як прогнози погоди і заголовки новин. Отже, якщо ви хочете щось почути, просто запитайте.

Відтворення музику будь-яким зручним способом

З Bose Home Speaker 300 ви зможете вибирати, як програвати музику. Колонка підтримує Wi-Fi, Bluetooth і Apple AirPlay 2, тому ви можете програвати музику за допомогою вбудованих музичних сервісів, таких як Spotify, Amazon Music або Apple Music, або відтворюйте треки зі свого телефону або планшета.Якщо ви можете відтворити контент на своєму пристрої, ви можете почути його на Bose Home Speaker 300.

Керуйте всім з програми

З додатком Bose Music ви можете легко переглядати всю свою музику в одному місці і легко перемикатися між станціями, плейлистами і сервісами. Крім того, Bose Music – простий і зручний спосіб управління Bose Home Speaker 300. У додатку можна легко налаштувати пресети Bose Home Speaker 300, тому ваша улюблена музика буде перебувати на відстані в один дотик. Вибрати свої настройки на одній колонці можуть декілька користувачів одночасно.Додаток спрощує налаштування,супроводжуючи вас на кожному кроці.


Характеристики

Відгуки Bose Home Speaker 300 Triple Black

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено