Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10050
  • Мультимедійна акустика Bose Home Speaker 500 Silver

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  •  
     
  • Немає в наявності
  • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Опис

Bose Home Speaker 500 Silver – розумна акустична система, яка представляє формат аудіопристроїв, іменованих мультимедійними центрами. Крім приємного збалансованого звучання, девайс пропонує аудиторії прогресивний дизайн і ультимативний функціонал.

Екстер'єр. Корпус Home Speaker 500 отримав переважно алюмінієву обробку з приємною матовою текстурою. Схема управління аудіо представлена ​​набором сенсорних клавіш, розташованих на верхньому торці моноблока. На окрему увагу заслуговують шість програмованих клавіш-пресетів, які зустрічаються і в інших продуктах від Боуз. Що стосується підтримуваних девайсом бездротових технологій, то тут справи йдуть передбачувано позитивно: в розпорядженні пристроя модулі WiFi та Bluetooth. Крім того, присутній і класичний 3,5-мм роз'єм AUX, який все рідше зустрічається в гучномовцях подібного формату. Варто відзначити і пілтримку спікером голосового помічника Alexa, розуміючим, до слова, лише англійську мову (на даному етапі розвитку). Примітно, що завдяки наявності зв'язки з 9-ти! бортових мікрофонів, Алекса неодмінно почує Ваш голос.

Звук. В основі звукового тракту акустики лежить два протилежно спрямованих широкосмугових випромінювача, які отримали фірмовий Боузовскій тюнінг звучання. Перш за все, мова йде про цілісну мелодійну подачу, завдання якої забезпечити слухача виразними емоціями від сприйняття мультижанрових композицій, вміло приховавши огріхи, допущені під час запису та постобробки. Надихає і найбільш затребувана сучасною аудиторією модель АЧХ, що передбачає насичений, в міру акцентований бас, чисту та експресивну середину, а також дзвінкі і детальні ВЧ, не схильні до зайвої різкості. Важливо згадати і про підтримку спікером більшості музичних потокових сервісів, в числі яких Spotify, Deezer, Pandora і інші. До слова, оптимізація роботи стрімінгових платформ здійснюється ресурсом безкоштовнох програми Bose Music app.

Bose Home Speaker 500 – бездротовий акустичний моноблок, органічно створений для забезпечення ненав'язливого музичного супроводу щоденного побутового контексту, а також затишних помірно гучних заходів.

Характеристики

Відгуки Bose Home Speaker 500 Silver

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено