Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 11899

Bose Portable Home Speaker – фірмова портативна акустика, що поєднує стильний впізнаваний дизайн, якісне збалансоване звучання і розширений функціонал. Може інтегруватися в домашню мережу АС. Працює з голосовими помічниками Google Assistant і Amazon Alexa.

Корпус пристрою об'єднує переважно металеві складові, виготовлені з майстерно обробленого матового алюмінію. Варто відзначити наявність виразного кільцевого світлодіода, всередині якого розташовані фізичні клавіші управління функціоналом. Всі кнопки отримали максимально логічне маркування, тому простота експлуатації спікера гарантована. На окрему увагу заслуговує набір інтерфейсів підключення, який складається з порту USB type-C, а також бездротових сервісів Bluetooth і WiFi (з підтримкою технологій AirPlay і Bose SimpleSync). До слова, протокол Блютуз обмежився лише підтримкою базових кодеків, що частково засмучує. Що ж стосується налаштування роботи акустики в мережі WiFi, то для цього знадобиться фірмовий софт Bose Music App, доступний до безкоштовного скачування. На завершення розділу важливо згадати про час автономної роботи девайса, який становить ~12 годин в режимі безперервного аудіо.

Bose Portable Home Speaker оснащений оригінальною схемою звукопродукування, що складається з динамічного випромінювача і пасивного радіатора. Примітно, що звук транслюється на 360 градусів, що дозволить долучити до прослуховування музики чисельнішу аудиторію. У плані ж безпосередньо характеристик звучання, лаудспікер порадує слухача класичним Боузовскім тюнінгом, який органічно поєднує комфортність і технічність звуковий подачі. Бас, будучи помірно акцентованим, відтворюється щільно, розбірливо і енергійно; середні частоти звучать чисто, м'яко і мелодійно, тоді як високим частотам властиві дзвінкість, легкість і практично зразкова музичність, яка виключає будь-якого роду різкі призвуки та сибілянти. Крім того, не обійшлося і без досить просторої та розбірливої стереопанорами, досягнутої завдяки застосуванню всеспрямованого динаміка.

Bose Portable Home Speaker комплектується лише прямим USB type-C кабелем в силіконовій ізоляції. До опціонально придбання (в свою чергу) доступний фірмовий зарядний кредл, виконаний з акустикою в єдиному дизайні.

Характеристики

Відгуки Bose Portable Home Speaker Triple Black

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено