Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13387
  • Навушники Bose Sleepbuds II White

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Навушники для сну з шумомаскіровкой Bose Sleepbuds II – значно вдосконалена версія Sleepbuds. Серед відмінностей від оригінальної версії - новий акумулятор, більш потужні драйвери, вдосконалена форма і розширена бібліотека звуків.Bose Sleepbuds II відтворюють спеціально підібрані аудіозаписи, які сприяють швидкому засипанню, і забезпечують міцний здоровий сон протягом всієї ночі. Маленькі і компактні, забезпечені спеціальними насадками, ці електронні беруші для сну не відчуваються в вушній раковині і комфортні навіть при положенні на боці.

Чи не можете заснути?

Щоденний стрес. Хропіння партнера. Галасливі сусіди. Новини дня. Є багато речей, які заважають вам заснути. Bose Sleepbuds II - крихітні зручні навушники, які працюють з додатком Bose Sleep. Програючи розслаблюючі звуки, які допомагають вам заснути, вони використовують технологію шумомаскіровкі Bose, щоб ви спали всю ніч.

Sleepbuds відтворюють контент тільки з програми Bose Sleep. Підписка не потрібно.

Bose Sleepbuds II – повністю бездротові навушники, розроблені спеціально для сну. Зручні навушники, забезпечені спеціальними насадками, пасивно блокують шум, а заспокійливі звуки допомагають спати всю ніч. Отримайте до 10 годин без підзарядки і 3 додаткових заряду від кейса.

Смартфон з додатком Bose SleepSleepbuds II працюють спільно з додатком Bose Sleep, щоб надати вам набір заспокійливих звуків для маскування шуму, розроблений Bose, а також контент для релаксації. Виберіть звуки, щоб завантажити їх на навушники, і налаштуйте інші параметри, наприклад, персональний будильник.

Спіть краще – від відпочинку до пробудженняХороший нічний розпорядок сприяє спокійному та здоровому сну. Sleepbuds II розроблені для всіх стадій сну – від моменту, коли ви забираєте в ліжко, щоб розслабитися після довгого дня, до того, коли ви повертаєтеся посеред ночі. В результаті, ви прокидаєтеся відпочивши.

Перевірена користувачами технологія снуВ результаті клінічних досліджень сну на замовлення Bose, проведених Медичним кампусом Аншутц Університету Колорадо та Інноваційним центром UCHealth CARE: клінічно доведено, що технологія сну Bose допомагає користувачам швидше засинати.

А також в процесі досліджень було встановлено:

    100% учасників вважають, що зовнішній шум блокується ефективно, в тому числі хропіння і міський шум.
    76% учасників відчули, що спати було легше.
    8 з 10 учасників повідомили про поліпшення загальної якості сну.

Додаток Bose Sleep

Повний контроль над Sleepbuds у вас під рукою. Вивчіть аудіобібліотеку і завантажте вподобані звуки в навушники, щоб влаштувати свій нічний розклад. Ви також можете встановити особистий будильник і отримати доступ до таких функцій, як режим без телефону.

Бібліотека Bose Sound

Вибирайте з безлічі заспокійливих звуків, які допоможуть вам заснути, або звуків, що маскують шум, спеціально розроблених Bose, щоб заглушати небажані нічні шуми. Новий контент буде додано до аудіотеку шляхом майбутніх оновлень програмного забезпечення.

Шумомаскування

Звуки, які сприяють сну, оптимізовані для роботи всю ніч разом з шумоізоляційної конструкцією Sleepbuds, яка заглушає такі шуми, як хропіння, рух транспорту та розмови.Розслаблююче звукове середовище, створене для заспокоєння тіла і розуму, допомагає швидко заснути та спати всю ніч.

Технологія захисту від шуму Bose

Партнер, який раптово почав хропіти поруч з вами. Або гучний сміх з вечірки нагорі. Саме Саме непередбачувані звукові сплески та зміни акустичного фону переривають сон. Технологія маскування шуму Bose поєднує в собі пасивне блокування шуму з маскуючими звуками, оптимізованими для того, щоб приховати шуми, які в іншому випадку могли б вас розбудити.

Звуки маскування шуму

Спеціально підібрані звуки оптимізовані для плавного відтворення і з правильною комбінацією частот, щоб небажані шуми були менш помітні для мозку.Sleepbuds залишаються на місці, навіть коли ви рухаєтесяЩоб навушники допомагали вам спати, вони повинні залишатися на місці і бути комфортними протягом всієї ночі. Унікальні вкладиші, які були розроблені спеціально для навушників Sleepbuds, забезпечують надійну фіксацію. Перевертаючись з боку на бік, спите на спині або на боці - ви майже не будете відчувати ваші Sleepbuds.

Комфорт в деталях

Спеціально розроблені силіконові насадки – м'які та міцні, вони адаптуються до форми вуха, повторюючи її. Гнучкий плавник щільно прилягає до внутрішнього краю вуха, а форма парасольки м'яко закриває вушний канал. У комплект входять три розміри, щоб ви могли з упевненістю знайти той, який вам підходить.

Характеристики

Відгуки Bose Sleepbuds II White

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено