Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13007
  • Навушники Bose Sport Earbuds Glacial Lime

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  •  
     
     
  • Можна послухати наживо в Києві
Тест мікрофона New

Ми підготували для Вас тест мікрофона пристрою. Це точно допоможе Вам зробити правильний вибір.

В приміщенні

Тест мікрофону в приміщенні

На вулиці

Тест мікрофону на вулиці

Bose Sport Earbuds Glacial Lime – фірмові TWS-вкладиші спортивного позиціонування. Симбіоз виразного дизайну, зручності використання та енергійного мелодійного звучання. Підтримують функцію бездротової зарядки (кейс). Комплектуються оригінальними спортивними амбушюрами StayHear ™ Max tips.

В ролі матеріалу виготовлення корпусів навушників виступив тактильно приємний напівглянсовий пластик (IPX4), пофарбований в один з трьох на вибір відтінків. Варто відзначити, що, незважаючи на великі габарити чаш, Bose Sport Earbuds володіють комфортної посадкою, адже відсіки з електронікою фактично розташовуються поза слуховим каналом. Більш того, з вушної раковиною стикаються тільки м'які силіконові амбушюри, що також плюс до ергономіки продукту. Схема управління викликами та аудіо представлена сенсорними майданчиками, присутніми на обох сателітах. Усередині кейса теж є клавіша: вона механічна, активує режим сполучення. Крім, тактильного сенсора, вкладиші мають акселерометр (можна вимкнути): коли навушник витягується з вушної раковини, трек припиняється. Набір інтерфейсів підключення представлений модулем Блютуз v. 5.1 (SBC, AAC); зарядний інтерфейс - USB type-C; підтримується бездротова зарядка стандарту Qi. Важливо також згадати про час автономної девайса, що становить бл. 5 годин (при безперервному аудіовідтворенні); заряду кейса вистачає ще на 2 робочих сеанси.

Bose Sport Earbuds оснащені фірмовими динамічними випромінювачами (1 на канал), які отримали класичний для продукції Боуз звуковий тюнінг. Перш за все, мова йде про м'яку, комфортну для слухового сприйняття подачу, яка ґрунтується на акуратно V-подібній АЧХ. Бас відіграється щільно, розбірливо та експресивно; середина звучить чисто, насичено та інформативно, тоді як ВЧ відтворюються дзвінко, детально, вагомо та невимушено. Примітно, що розглядаються навушники не відносяться до класу внутрішньоканальних (вакуумних), тому слухачеві необхідно правильно підібрати насадки задля досягнення правильної звукової картини. Завершує розповідь про аудіопотенціал пристрою його якісний мікрофонний сетап, який здатний не тільки виразно і автентично передавати голос користувача співрозмовникам, але і "озвучувати" навколишній світ в режимі прозорості (активується в додатку Bose music).

Характеристики

Відгуки Bose Sport Earbuds Glacial Lime

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено