Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 11134
  • Активна акустика Bose Surround Speakers Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  •  
     
Опис

Bose Surround Speakers

Стрімкі погоні і таємничі звуки нічного лісу. Відчуйте себе в центрі подій фільму або на концерті улюбленого виконавця із сателітами BOSE Surround Speakers. Розроблені спеціально для підключення до саундбарів BOSE Soundbar 500 і BOSE Soundbar 700, ці сателіти перетворять вашу кімнату в зал кінотеатру з ефектом повного занурення в сюжет.

Одна з важливих вимог до гучномовців ближнього поля - непомітність. BOSE Surround Speakers в повній мірі виправдовують найсміливіші очікування. При достатній потужності і бездоганній якості звуку вони на диво компактні. При висоті близько 11 см сателіти BOSE Surround Speakers легко залишаються непомітними в будь-якому інтер'єрі.

Ефект від доповнення вашого саундбара сателітами BOSE Surround Speakers не залишить вас байдужим. Але як бути з підключенням і налаштуванням Дуже просто. Два бездротових приймача дозволяють підключити BOSE Surround Speakers до саундбару. Без необхідності прокладати кабель через всю кімнату. Потужний звук саундбара і захоплюючі ефекти об'ємного звучання – без дротів.

Характеристики

Відгуки Bose Surround Speakers Black

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено